• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Jak vyčistit čočky světel?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
nebi007
Odeslal: Sunday 09 October 2011 - 21:06:36
Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat jakým způsobem čistíte na OC čočky předních světel z přední strany (pod plexi). Ze strany od výbojky to jde pěkně, ale z druhé strany se tam přes otvor dalkové žárovky nemůžu ničím dostat. Díky
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Friday 21 October 2011 - 21:14:02

Tak mi dnes sada prisla, vypada to dobre - zitra vyzkousim
csala
Odeslal: Monday 17 October 2011 - 08:44:52

Má niekto overené, jak dlho vydrží to plexi po vyleštení čisté? Niekde som čítal, že to plexi je dopraskané v celej štruktúre a vyleštenie pomôže len na krátku dobu. Nepredáva niekto iba tie plastové kryty ako nový náhradný diel? To by bolo asi lepšie riešenie a minimálne na 5 rokov.
JardaB
Odeslal: Thursday 13 October 2011 - 20:11:11

Ja objednal tu malou
nebi007
Odeslal: Thursday 13 October 2011 - 20:05:00

Tak jsem tu velkou sadu objednal, sem na to zvědavej. Hodí se mi to i na motorku.
TOMdesign
Odeslal: Thursday 13 October 2011 - 15:02:58

JardaB napsal ...

Cim se lesti to plexi zvenci? Mam xenony Hella, sviti to dobre ale je to poskrabany a vypada to blbe...


Tady máš i sady...
Odkaz
nebi007
Odeslal: Tuesday 11 October 2011 - 22:04:49

Tahle fotka je ještě před čištěním a leštěním. Jinak pokud máš plexi hodně poškrábáné zvenčí tak se mi osvěčil tento způsob: nejdříve to vzít 1000 smirkem pod vodou, potom pořádně 2000 smirkem pod vodou a pak vzít el. leštičku a leštěnku na auto laky (používám kvalitní od RIWAXu) no a pak leštit a leštit než to bude krásně čiré - jde to kupodivu celkem rychle. Potom to nakonzervuji TitanWaxem od toho RIWAXu.
JardaB
Odeslal: Tuesday 11 October 2011 - 21:35:46

Cim se lesti to plexi zvenci? Mam xenony Hella, sviti to dobre ale je to poskrabany a vypada to blbe...
watchi
Odeslal: Tuesday 11 October 2011 - 21:15:11

nooo... moc pekny! jedno by se mi siklo
nebi007
Odeslal: Tuesday 11 October 2011 - 20:47:06

dneska jsem měl celé odpoledne co dělat

nebi007
Odeslal: Tuesday 11 October 2011 - 09:15:41

Tak už jsou čočky vyčištěné. Vzal jsem klasický měděný izolovaný drát a dvojmo jsem ho křížově propletl. Na konec drátu jsem přidělal lehce navhčený hadřík a pak stačilo drát naohybat do potřebného tvaru. Šlo to pěkně a rychle, na těch čočkách je pouze takový film. Teď xenon svítí jak nový - ostré pěkné světlo. Dneska pokračuji na dalších dvou omegách

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0530 sec,0.0180 z toho dotazů.