• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Vectra gone
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Perunwit
Odeslal: Monday 20 June 2011 - 12:45:25
Ahojte kolegové klubisti, rozloučil jsem se se svou druhou Vectrou, odešla do pečlivých rukou mladšího bratříka.
Starší bratr pro sebe zakoupil vozidlo jiné značky, ale členem OCR rád zůstane, protože k současnému kočáru potřebuje něco malého do města a volba padla na Corsu, Astru, nebo něco malého za pár peněz.

Vectra:

Poslední odpovědi
Perunwit
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 11:29:16

... no na řídící jednotce by měly být dělaný úpravy, nějaký čipování snad.... nevim... sdělenej výkon by nějakým úpravám odpovídal... jinak máš pravdu, že odspoda to není nic moc, do 2000netáhne a kolem 3000 začíná koncert
dík za podnět k uvažování, jinak já tam kat chci dát, přemýšlím nad univerzálem EURO3... sejde na tom?
ciba
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 11:25:50

s tim katem schvalne se projed se stejnym bmw co mas ted a co ma kat a porovnej co rikal kamos co do bmw dela tak rikal ze pokud neni upravena jednotka ze to jede hur od spoda:)
Perunwit
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 10:55:14

Tohle ještě Vanos nemělo, ten se začal dělat později... je vyndanej kat a nějaký další úpravy, takže pro mě výkon opravdu ale opravdu dostatečnej !!(a)
Legend
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 09:55:52

Tak kdyby to bylo 540i, tak by to byl dostatečnej výkon, ale u 2.5 by se nějakej výkon hodil Máš Vanos?
Perunwit
Odeslal: Tuesday 21 June 2011 - 06:29:34

Legend: tohle byla docela náhoda, pálil jsem po MV6, vždyť to víš. Ale když jsem viděl tohle, nemohl jsem odolat, tohle auto bylo sen snad každýho kluka našich let . Už rozmejšlim, čim začnu \"vymazlování\" !!(a). Výkon to má víc, než dostatečnej, takže asi interiérem. Kdyby někdo věděl o Corse nebo něčem malym za pár tisíc, tak beru _;
Jinak BMW nebo Mercedes bych viděl nerozhodně, třeba Mercedesy posledních let mi přijdou daleko hezčí, než bmw v době Bangla. Ale ta je naštěstí pryč .
Legend
Odeslal: Monday 20 June 2011 - 17:44:24

Perunwit: takže Omega nebude? Já jsem váhal mezi BMW a Mercedesem a volba padla na Mercedes _; Za chvíli budou v klubu auta všech značek
Gumidek83
Odeslal: Monday 20 June 2011 - 14:34:14

Zadni nahon je zadni nahon. Lec misto toho BMW bych si vzal Omegu MV6
Perunwit
Odeslal: Monday 20 June 2011 - 12:47:39

Náhrada: 525i




Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0551 sec,0.0197 z toho dotazů.