• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: a opět katalyzátor :-)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Franta
Odeslal: Monday 30 May 2011 - 16:08:52
Zdravím, rychlej dotaz. Mezitím co jsem si spolehlivě objednal nový výfuk i s uni katem, tak mi známej řekl že nepotřebuju každej kat. do objemu 2500 ale že stačí kat. do1300 popř. 1800?? Že prý jak tam mam dva svody tak se objem rozdělí nebo co??? Je pravda že bych částečně ušetřil. Díky za radu!! OB 2,5i V6
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Monday 24 November 2014 - 09:30:15

Jenže Rychlošípákova 2.6 V6 to má (stejně jako moje) už jinak, brachu, na každé výfukové větvi jsou dva katy - přední menší ("startovací") a zadní normální. A kolega shání ten přední, který navíc vytváří jakési koleno a tam nějaký universál asi jen tak naroubovat nepůjde...



Anonymní
Odeslal: Sunday 23 November 2014 - 21:17:31

nazdar,ja mam 2,5v6 taky jsem to resil a koupil jsem na internetu za 3tisice oba kousky,kovove vnitřky ,na kazdou stranu na obsah 1300,nekupuj na obsah 2500,vyhozene prachy,tak cus
Fastarrow
Odeslal: Sunday 23 November 2014 - 14:40:55

Nikdo nic??
Fastarrow
Odeslal: Saturday 30 August 2014 - 17:57:03

Ahojte, rok uplynul a řeším to samé u druhé strany - řidičové.. Ovšem teď nemůžu nikde sehnat starší kousek. Jde mi teda o ten malý kat mezi lambdami. Obešel a obvolal jsem všechny mistry co dělají katy a nikdo nic nemá. Volal jsem teda do Oplu kolik by to asi stálo originál a světe div se, překonalo to moji fantazii - nový origo první díl výfuku od motoru s dvěma katy 64 000kč. Tak jsem řekl, že to beru .

Potřebuji to NĚJAK vyřešit. Napadá mě jedině koupit nějaký univerzální. Ale jaký?? Můžete mi někdo poradit pls??

Díky
Host
Odeslal: Wednesday 18 December 2013 - 18:31:31

lidi ted tu řeším stejný problém z katalyzátorem na vectru b 2.5 125kw musím nějaký koupit a nemůžu se rozhodnout mezi tímto může prosím někdo poradit který koupit odkaz zde Odkaz
Colommbo
Odeslal: Friday 13 September 2013 - 21:06:44

Mea culpa, já celý vlákno znova nečtu a už si taky nic nepamatuju. Polepším se...
Jiřik
Odeslal: Friday 13 September 2013 - 21:03:23

Colombo, díky za info, ale to už jsme tu řešili před týdnem
Navíc není úplně jasné, jestli ten "startovací" při provozní teplotě motoru náhodou ještě taky nefunguje ....
Pokud máš pravdu, na emisích to nebude u mé GTS vůbec poznat, pokud ne,
budu mít bez malých katů docela problém.
Colommbo
Odeslal: Friday 13 September 2013 - 15:15:00

Benzínové motory 2.2 spolu s V6 2.6 a 3.2 už nemají postartové vhánění sekundárního vzduchu, namísto toho mají přední malý kat (v případě V6 dva) označovaný jako "startovací", který funguje do doby provozního zahřátí velkého katu, jenž pak funkci malého přebírá. Náhrada malého katu klasickým velkým podle mého možná není a proč je tenhle malý kat dražší než velký, bude vědět asi jen Herr Adam...
fastarrow
Odeslal: Friday 13 September 2013 - 13:33:38

jj díky za tip. Mrknu na web, ale tuším, že to bude v zatáčce před mostkem. Má tam starý vyřazený bus s výfukama což? Zkusím tam zajet a omrknout co nabídne.

Hlavně, aby ta spotřeba a tyto problémy byly tímto.

Čím to, že takový malý zmetek stojí více než velký kat? Tak mimochodem nemohl bych ten malý kat nahradit případně velkým?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1038 sec,0.0626 z toho dotazů.