• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Prasknuté světlo VC
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tomy
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 20:52:12
Zdravím,
měl bych dotaz na majitele Vectry C, po faceliftu (možná i H astry). Mám naprasknuté světlo směrem od zhora (od kapoty) u světla. Je to lehká nitka (nebo spíše NIŤ) vodorovně dolů cca 1-1,5cm na délku. Na dotaz OPEL CZ mi bylo řečeno, že i kdyby se jedanlo o vadu materiálu, auto je po zaruce, tudíž to řešit nebudou .

Přemýšlím o lehké slepení nějakým dvousložkovým lepidlem, aby to "nejelo" dál a nedostala se případná voda do světel.
Je možné, že by to bylo denním svícením v létě (ochlazování mizerné) s tím, že světlomety nejsou na denní svícení konstruovány.
Je to o to horší, že se plasty samotné koupi nedají a celé světlo stojí cca 27.000 Kč bez DPH !frr.
Jsou to bixenony s AFL.....
Nemáte nějaké zkušenosti?
Díky
T.
Poslední odpovědi
dada
Odeslal: Monday 11 April 2011 - 23:11:27

přepínač stěračů mi dorazil sakumprásk za 507,-
JardaB
Odeslal: Monday 11 April 2011 - 21:43:13

Njn, ale ted tu mame ten limit na DPH a poplatky poste za procleni a vubec to je drazsi z mimo EU ...
dada
Odeslal: Monday 11 April 2011 - 20:29:40

objednával jsem nějaké věci z ebay.com a odkaz vedl na Odkaz a cena byla třetinová
ciba
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 22:48:21

presne tak...ale zase polaci jsou az neskutecne ochotni az sem nechapal...a dodavka taky do 3 dnu krasa..
tomy
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 22:42:44

Jasně, klasika Aukro. Důvěřuj......ale...
Díky.
T.
ciba
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 22:41:12

i ja jsem na aukru a do polska uz jsem penize posilal a i se da prihlasit pod stejnym nickem tam...ale musis si opet dat pozor aby mel hodne hodnoceni a pres prekladac s nim prohodit par vet jak s dodanim a platbou ale platil sem mu na polsky ucet ve zlotejch..
tomy
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 22:29:21

Jaké máte zkušenosti s Allegrem.PL?
Jsem na Aukru, tudíž stejný Nick, koukám. Jak s platbou, posláním?
Děkuji
T.
tomy
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 22:22:58

Super, díky za tip:-))
T.
ciba
Odeslal: Sunday 10 April 2011 - 22:02:09

tak jeste polsko allegro.pl polske aukro a polaci jsou velice ochotni:)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1264 sec,0.0904 z toho dotazů.