• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Pokec o OPC
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Al
Odeslal: Tuesday 15 March 2011 - 00:09:19
Sorry že zakládám vlákno,ale nějak mě přestává stačit vzhled OPC-line
a ptám se co říkáte na člověka s příjmem kolem 17000. Uživím OPC-čko
(vectra-caravan 2007)? co si o tom myslíte,šli by jste do toho?
Díly v náhradě,servis,vše kromě spotřeby-tu neřeším,předpokládám že bude stejná jak u všech 2.8....9-16l Díky za přízpěvky PS:c20ne
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Wednesday 16 March 2011 - 21:22:17

Vectry C jsou na tom se spolehlivostí dobře, daleko líp než Omegy nebo Vectry B, i líp než oktávky a fabie, které všichni Tédéíčkáři vyzdvihujou v diskuzích jako dokonalý auta __;)
Rozhodně bude asi potřeba udělat něco na podvozku, typické jsou přední ramena a zadní horní ramena a pak uložení předních tlumičů, občas kulové čepy na řízení, jinak nic běžně neodchází. Ceny tlumičů nevim, ale dá se zavolat třeba sem Odkaz tam kupuju díly, které nemají v Kelly.
Al
Odeslal: Wednesday 16 March 2011 - 20:27:09

Díky za ohlasy chlapy:-D....Nó zatím žádné výdaje nemám,krom mojí V.A. a ta toho moc nespotřebuje , jinak samozřejmě nějaký ty díly s možností za nákupku. Jinak toho moc nenajedu cca 7000 za rok.Spíš bude otázkou dostupnost dílů od druhovýrobců,poněvadž v ČR těchto aut moc nejezdí. Na kolik může vyjít takovej IDS tlumič by mě hodně zajímalo,bude to asi hodně ranec :-/ .Jinak pokud jsou díly v tomhle australanu přístupný aby je zvládl běžný mechanik,tak bych na to lidi měl. Ale jak hledám tak zatím sem nenašel info o nějakých poruchách tohodle motoru nebo auta.
Legend
Odeslal: Wednesday 16 March 2011 - 06:19:49

Taky hodně záleží, jakým způsobem budeš provádět servis, jestli dokážeš hodně věcí udělat sám a sehnat si díly za výhodnou cenu, tak tě budou opravy stát klidně polovinu nebo míň než v servisu.
qpc
Odeslal: Tuesday 15 March 2011 - 09:15:15

já mam třeba Astru OPC,měnil jsem přední brzdy,zadní brzdy,dělal olej,rozvody,koupil letní pneu....na cenu se raději neptej !!(a)
qpc
Odeslal: Tuesday 15 March 2011 - 09:14:10

ale jestli bereš 17000kč a máš kolem 300tisíc a více na Vectru OPC,tak asi nemáš jiné výdaje,když vemu v potaz,že hezká 2,8 Turbo stojí nejméně o 1/3 méně
qpc
Odeslal: Tuesday 15 March 2011 - 09:12:29

kolik najezdíš kilometrů? při nynější ceně benzinu si to vynásob a máš polovinu nákladů
pak jednou za 2 roky letní a zimní pneu,při 19" kolech to máš 2 x 20tisíc Kč,plus servis....

JOB
Odeslal: Tuesday 15 March 2011 - 06:48:02

No ono to není o tom kolik vyděláš ,ale spíš o tom kolik ti z výplaty zbyde po zaplacení všeho nutného.Je jiné z těhto peněz platit nájem ,jídlo ,pojistky atd... nebo bydlet u rodičů a mít výplatu jako kapesné

Né vážně , já myslím že když budeš chtít OPC tak je to jen o tom jestli na něj máš. Provoz toho auta je více méně stejně nákladný jako u ostatních aut.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0409 sec,0.0103 z toho dotazů.