• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi :: Re: vypínající se rádio při zahřátí motoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
žeňďa
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 16:39:19
Zdravím, mám dotaz a zatím jsem nikde tento problém nenašel. Mám Corsu 1,7D a pokud zapnu rádio, tak normálně funguje, problém mám v zimě, když zapnu topení, tak jakmile se auto zahřeje, ventilátor mám třeba jen na 2.stupeň, tak se rádio samo vypne, někdy se po chvíli zase zapne, ale spíš už se nezapne, musím ho po chvíli zapnout zas ručně, ale problém se po chvíli opakuje, takže se mi rádio zase vypne...., může někdo poradit, kde by mohl být problém, jestli nějaká pojistka nebo tak něco????? Díky za odpověď.
Poslední odpovědi
žeňďa
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 21:19:54

No tak s tím asi nic neudělám , zkusím to rádio vytáhnout a třeba profouknout vzduchem a uvidíme
ciba
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 20:45:52

radio se prehrejva...to se stavalo tatovi na sluzebni felicii pick up mel tam blaupunkt a dycky ho privrel v lete na chvilku do okynka pak zase hodku ok:Da takhle porad dokola:D
žeňďa
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 20:45:07

No prsty jsem tam dávat zatím nezkoušel, ale můžu to zkusit. Nedávno jsem měl ale rozdělaný panel od topení a žádné volné hadice jsem si tam nevšiml
JOB
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 18:35:07

Když se vypne a strčíš prsty do otvoru pro kazetu je tam velké teplo nebo né ? Je možné že někde vypadla hadice co rozvádí vzduch a funí to na rádio,jednou se mi to stalo u VW
žeňďa
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 18:22:38

rádio je to orig. Blaupunkt CAR 300, dělá to i když je to zahřátý hodinu, jakmile se vypne, tak po chvíli ho můžu zase zapnout ručně, někdy naskočí samo, ale zase jen na chvíli..... Původní majitel říkal, že mu to taky dělalo, ale neřešil to.
DADA
Odeslal: Sunday 02 January 2011 - 17:56:26

co je to za radio? spis mi to prijde, ze v něm ohřátím vzduchu začne kondenzovat vlhkost. Co to dělá po delší době? Třeba hoďku po ohřátí? to už by mělo být suché

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0592 sec,0.0208 z toho dotazů.