• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Vectra c new radio,prosim o radu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
MELI
Odeslal: Wednesday 29 December 2010 - 14:10:31
Zdravim mam vectru c gts r.v.2002 a chci si koupit nejake 2din radio s dvd ,muzete mi prosim poradit ktere mi tam bude pasovat,musim mit original radio zapnute aby mi fungovali hodnoty na pc (dojezd,spotreba,atd) mam radio s changerem a gps, myslim,ze ma oznaceni 2013,proto vubec netusim jake radio koupit,aby mi alespon fungoval pal pc,muzete mi nekdo poradit, cena +- 10000...
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Saturday 07 December 2013 - 14:40:06

Podivej se na GPSunderground. Jsou tam 2014.
Odkaz sem dat nemuzu.
Jiřik
Odeslal: Friday 06 December 2013 - 20:09:56

Aby toho nebylo málo: čautě, mám Ve Ce GTS 3.2 rok 2003,
rádio Siemens NCDC 2015 a napadlo mně, že by mi mohla začít fungovat navigace. Máte někdo navi CD? Může být klidně v angličtině.
Ještě question: jak tam mohu namontovat USB port na muziku?
Peter
Odeslal: Friday 06 December 2013 - 19:11:11

caute mam opel vectra c r.v. 12/2008 a chcel by som originalne radio nahradit pionier pioneer deh 4100sd (ma vystup na kablove ovladanie volantu ) ale ide mi oto aby sa zachovalo ovladanie volantu jedna sa mi o to ci to bude pasovat ale treba neaka redukcia a ak ano kolko stoji ci sa mi oplati do toho invsetovat za vsetky rady namety vopred dakujem
Cesťák
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 21:43:14

Těžko poradit.
Mám HD2 a TOMa, ale ta navi v autě mi připadá uživatelsky lepší, hlavně při ovládání.
Vždy, když jsem zadával cíl na TOMovi, jel jsem jako kretén. na tom HD 2 to musí být ještě horší.
Palubní navigace má, vzhledem k bezpečné jizdě, dobré zadávání. Pokud to neuděláš kvůli sobě, udělej to kvůli těm, které vezeš a nebo kvůli ostatním na silnici.
Kutulin
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 20:51:26

Diky moc, tak jsem zjistil, ze cena za cestinu je: radio s telefonem - 3 000kc a bez telefonu 2000kc. Jen tapu zda to stoji za to... Palubni pocitac a radio i telefon zvladnu v anglictine a od navigace chci jen dopravni omezeni.Jinak navigaci mam v MDA HTC HD 2, kde mam 3 nainstalovane navigace...tak nevim.
Cesťák
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 14:14:11

Kutulin napsal ...

No fakt je ten, že mě jde jen o tu češtinu na PC, protože též mám COSMO výbavu, ale na rozdíl od tebe již mám BT telefon, což nechápu, když i ty máš COSMO. Zkusím tam zavolat... Díky


Jinak pokud chceš jen tu češtinu, tak Tě asi vyjde levněji PepaS: Email
Cesťák
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 14:11:20

qpc napsal ...

PepaS i Roman K jsou z Astra klubu RomanK je v tom Brně a je to opravdu šikula.Pokud vim,tak počeštění stálo myslim 1500-2000kč...


Já hlavně nechápu, proč mám na sloupku díru po šroubku od PAROTa, když je to cenově obdobné a kvalitativně se to absolutně nedá srovnat.
Asi to předchozí majitel neřešil.
qpc
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 13:31:45

PepaS i Roman K jsou z Astra klubu RomanK je v tom Brně a je to opravdu šikula.Pokud vim,tak počeštění stálo myslim 1500-2000kč...
Kutulin
Odeslal: Wednesday 08 June 2011 - 13:24:46

No fakt je ten, že mě jde jen o tu češtinu na PC, protože též mám COSMO výbavu, ale na rozdíl od tebe již mám BT telefon, což nechápu, když i ty máš COSMO. Zkusím tam zavolat... Díky

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0432 sec,0.0106 z toho dotazů.