• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Čelní sklo
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Monday 14 June 2010 - 18:37:14
Zdravím všechny. Jak postupovat při vymene celniho skla (po domacku). Resil to nekdo z Vás? V prodejne mi bylo nabidnuto zelene sklo s modrym pruhem, ale ja mam cire s modrym, ale podle dodavatele se cire uz da sehnat obtizne a je asi o 1500 drazsi nez to zelene. Nedokazu si ale predstavit ja to zelene vypada, pripadne od jakeho roku se tam jake davali? Daval opel vubec zelene?
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Wednesday 16 June 2010 - 19:27:05

Jsem psal, chce to poradne ohrat Taky me bolela ruka jeste tejden
Anonymní
Odeslal: Wednesday 16 June 2010 - 18:34:01

Tak sklo je na fleku ted uz to ponechavam osudu, nejhorsi bylo dostat to lepidlo s tuby ven u toho jsem myslel ze pojdu.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 16 June 2010 - 00:01:32

Jinak jsem koupil BEREL
Anonymní
Odeslal: Wednesday 16 June 2010 - 00:00:02

Dostal jsem k tomu tu spicku s tim obracenym V, ale nevim zda 2cm nejsou moc vysoke na dva cm to nevypada.
TOMdesign
Odeslal: Tuesday 15 June 2010 - 22:25:12

no nevím, já jsem kupoval primer starline a stojí jen cca stovku a lepidlo taky starline a drží super...
JOB
Odeslal: Tuesday 15 June 2010 - 21:35:25

Anonymní napsal ...

Je tam napsano ze na rez dve vrstvy v rozmezi 15 minut, na lak 1 vrstva, takze zitra musim prikoupit ten penetrak jeste jeden je toho mala lahvicka docela drahe. Snad se zadaři a sklo tam zitra bude, akorat toho bordelu co s toho je


Jo drahý to je ,ale bez toho to kloudně nedrží.Jinak pozor na aplikaci lepidla.Nevím jaké jsi koupil,ale některý už mají tu špičku připravenou a některý né. Jde o to že musíš vytvořit pokud možno co nejvyší vrstvu (cca 2cm ) o průřezu trojůhelníku.Tedy do té aplikační špičky vyříznout pokud tam není takový véčko.Bohužel nemám fotky ale snad to chápeš.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 15 June 2010 - 21:26:55

Je tam napsano ze na rez dve vrstvy v rozmezi 15 minut, na lak 1 vrstva, takze zitra musim prikoupit ten penetrak jeste jeden je toho mala lahvicka docela drahe. Snad se zadaři a sklo tam zitra bude, akorat toho bordelu co s toho je
JOB
Odeslal: Tuesday 15 June 2010 - 19:33:40

Anonymní napsal ...

No to mam tez, tez jsem to ojel az na plech ted to natru takovim tim starym odrezovac se tomu rikalo (nebo tak nejak). A pak ta penetrace, teda myslim ten primmer? Pekne to smrdi ten primer pripada me to jak naka guma nebo neco takoveho a ten primer se teda natira az tesne pred tim nez jdu lepit nebo to muzu natrit uz dneskaA mam to natrit uz dneska aby to

Penetrace se nanáší určitou dobu před lepením né dřív né později a ten čas by měl být danej na tom penetráku.Navíc bych ho nanášel hned po odříznutí toho původního skla
Anonymní
Odeslal: Tuesday 15 June 2010 - 18:29:45

No to mam tez, tez jsem to ojel az na plech ted to natru takovim tim starym odrezovac se tomu rikalo (nebo tak nejak). A pak ta penetrace, teda myslim ten primmer? Pekne to smrdi ten primer pripada me to jak naka guma nebo neco takoveho a ten primer se teda natira az tesne pred tim nez jdu lepit nebo to muzu natrit uz dneskaA mam to natrit uz dneska aby to

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0689 sec,0.0343 z toho dotazů.