• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Listy omega B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
wisastar
Odeslal: Sunday 21 February 2010 - 20:47:33
Zdravim oplaci. Poradite kde se daji koupit listy na dvere na omegu b ? Nejlepe eshop.
Poslední odpovědi
mravex
Odeslal: Tuesday 22 March 2011 - 09:39:24

Ja som nápisi a lišty lepil lepidlom na autosklo. Na dve mi už nevyšlo , dal som silikon neutral, a držia. Robil som to v nedelu ráno , vpondelok ráno som oškubal poistné papierové pásky,a už skoro rok v poho.Lepidlom nešetrit .Všetko odmastit, a pri odstranovaní poistnej pásky opatrne, aby nešla dolu aj z lakom.
wisastar
Odeslal: Sunday 20 March 2011 - 12:20:31

Martin napsal ...

Zdarec tak jen přidám moji zkušenost. Začala mi odpadávat spolujezdcova lišta. No a cena nové je vážně vysoká. Z toho důvodu že totálně zrezivěl plech pod plastem a po několika marných pokusech o přilepení, jsem nastřihal nový podle plastové lišty natřel, nalepil jsem na něj oboustranou lepící pásku a plast k plechu přilepil tekutýma hřebíkama na dveřích oddělal ty plastové čudly protože jsem na plechu nedělal prolis místo toho jen vysekal takové malé jazýčky pro plastovou lištu a kupodivu to zatím půl roku drží. Ale co mi nedrželo před tím jsou ty štítky s označením výbavy v tom plastu. Tak bych se chtěl zeptat nemáte je někdo 2x?


ozvy se mi na Email mam tu cely pekny listy a v nich urcite jsou.
Martin
Odeslal: Sunday 20 March 2011 - 08:16:34

Zdarec tak jen přidám moji zkušenost. Začala mi odpadávat spolujezdcova lišta. No a cena nové je vážně vysoká. Z toho důvodu že totálně zrezivěl plech pod plastem a po několika marných pokusech o přilepení, jsem nastřihal nový podle plastové lišty natřel, nalepil jsem na něj oboustranou lepící pásku a plast k plechu přilepil tekutýma hřebíkama na dveřích oddělal ty plastové čudly protože jsem na plechu nedělal prolis místo toho jen vysekal takové malé jazýčky pro plastovou lištu a kupodivu to zatím půl roku drží. Ale co mi nedrželo před tím jsou ty štítky s označením výbavy v tom plastu. Tak bych se chtěl zeptat nemáte je někdo 2x?
MV6
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 23:24:38

Určitě to mají odněkud externě, na to vsadím krk , Nikde jsem to nenašel na e-shopu. A navíc pobočky si můžou zvolit ňáký doplňkový prodej příslušenství.
JardaB
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 20:33:32

Taky bych tipoval, ze to prodavaji treba ve vlastni reziji nebo uplne bokem, tohle bych spis hledal v tuning shopech teda...
freez
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 20:15:10

Osobně si myslím že to je v univerzálních dílech a nebo to taky může být sortiment mimo objednávkový systém , kdo ví mají tam v regále v rohu prodejny kotouče a asi tak dvě nebo tři tloušťky a jedna má i ten stříbrnej proužek.
MV6
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 18:08:58

Já sice dělám v ostravě ale i tak, ani newím kde bych to měl v systému hledat a to tam dělám už ňáký ten pátek __;)
freez
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 18:03:21

Kdybych tam o to nezakopl asi bych to taky nevěděl !!(a) bylo to v prodejně v Sokolově.
MV6
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 14:25:08

freez napsal ...

Tyhle lišty mají v metráži i v autokelly a dokonce několik šířek, mají to tam v metráži na kotoučích jak psal Sup.

Ps: Jardo hele koukám že jaro je za dveřma, plejtvák nám už drobet rozkvetl že !!(a)



No tak to si mě teď dostal, protože dělám v autokelly a ani nevím že ty lišty prodáváme na metráž

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0557 sec,0.0109 z toho dotazů.