• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: Zafira-2,2DTi-nechytne
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Topik
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 19:57:29
Ahojte potrebuji poradit ohledne zafiry...

Auto jezdilo paradne.Pote dosla majitelovi nafta a od te doby je s autem furt problem.
Zaclo to tim,ze po delsi dobe stani auto nechytne.Pouze po roztazeni.Pokud se s nim jezdi kazdy den je v pohode,az na rachtavy zvuk kolem 2-3tis/ot. Nez se zahreje.
Diagnostika nahlasila ze je spatny snimac otacek v cerpadle,ale ten prece nema zas takovy vliv na dlouhe stani...Poklepani cerpadla take nefunguje.
Pri otocenem klicku "1poloha" v nem nepravidelne cvaka.
Je ko?

Dalsi zavada je v tom ze pri vytoceni auta a pote decelarci problikne display.Jakoby pokles napeti.Meril jsem to a je to cca.o 1,5V na baterce.Altik byl na oprave je tam nove rele.

Muzete mi nekdo poradit??? Ci nejake schemata ele.rozvodu??
Popr.poradit kam danne cerpadlo poslat???
Poslední odpovědi
csala
Odeslal: Thursday 18 February 2010 - 13:04:28

No nevidel by som to az tak kriticky. Pri troche stastia oprava nemusi byt draha. Odkaz
Opravuju to za 300€, pricom si myslim, ze aj to je hodne premrstena cena za takyto ukon.
Ak je vydreta skrina cerpadla, tak to je horsie, ale ta sa nezvykne vydrat z vecera do rana, si myslim.
JOB
Odeslal: Wednesday 17 February 2010 - 18:46:34

Anonymní napsal ...

JOB napsal ...

Nechci tě strašit , ale čerpadlo z tvého motoru můžeš poslat tak maximálně zběrným surovinám.Opravit nelze a cena nového je delší než tvé telefonní číslo.Vzhledem k tomu že je to bolest těchto motorů tak nemá smysl schánět starší.Měli jsme na dílně už cca 5 aut s tímto motorem a nikdy to nikdo neopravil.Jeden zákazník se rozhodl a nechal v autorizáku namontovat nové za nehorázné peníze a po cca měsíci mu ho měnily na reklamaci.





Haha ... tak to jsi mi poradil...ale dik...tzn.koupit jine auto...chapu to dobre...:o)))



Ptal jsi se kam máš poslat čerpadlo , tak jsem ti popsal mé zkušenosti.Když se podíváš do inzerce tak zjistíš že se prodává mraky Opelů stímto motorem a kleklím čerpadlem.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 22:39:00

JOB napsal ...

Nechci tě strašit , ale čerpadlo z tvého motoru můžeš poslat tak maximálně zběrným surovinám.Opravit nelze a cena nového je delší než tvé telefonní číslo.Vzhledem k tomu že je to bolest těchto motorů tak nemá smysl schánět starší.Měli jsme na dílně už cca 5 aut s tímto motorem a nikdy to nikdo neopravil.Jeden zákazník se rozhodl a nechal v autorizáku namontovat nové za nehorázné peníze a po cca měsíci mu ho měnily na reklamaci.



Haha ... tak to jsi mi poradil...ale dik...tzn.koupit jine auto...chapu to dobre...:o)))
Ondre
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 20:53:18

nam menili nejaky cidlo na cerpadle (vstrikovacim) a jede v pohode.
JOB
Odeslal: Tuesday 16 February 2010 - 20:38:35

Nechci tě strašit , ale čerpadlo z tvého motoru můžeš poslat tak maximálně zběrným surovinám.Opravit nelze a cena nového je delší než tvé telefonní číslo.Vzhledem k tomu že je to bolest těchto motorů tak nemá smysl schánět starší.Měli jsme na dílně už cca 5 aut s tímto motorem a nikdy to nikdo neopravil.Jeden zákazník se rozhodl a nechal v autorizáku namontovat nové za nehorázné peníze a po cca měsíci mu ho měnily na reklamaci.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0414 sec,0.0156 z toho dotazů.