• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning :: Re: Přední narazník na OB
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
"N"
Odeslal: Saturday 06 February 2010 - 17:20:29
Chcu se zeptat jestli někdo neví zda se dá sehnat tento přední nárazník od fi.Irmscher.Když najedu na jejich stránku tak v eshopu není.Pokuď má někdo kontak na nákup,prosím ozvěte se.Zájímají mne i zkušenosti s tímto kusem(montáž atd.)Díky za odpověď "N"

Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Sunday 21 March 2010 - 07:41:01

jsem nahodou taky narazil na jeden naraznik, kdyz jsem hledal blow off ventil
Jaryn
Odeslal: Saturday 20 March 2010 - 02:15:37

Legend: Jsem s Tebou za jedno. Někdy jsem vděčný za tu gumovou lištu pod nárazníkem.
"N"
Odeslal: Friday 19 March 2010 - 18:50:31

Omluva není treba a klobouk dolu,kompletní úprava to chce odvahu
watchi
Odeslal: Friday 19 March 2010 - 09:10:46

jo tak dluzim omluvu. pravda - jde o styling. tuning je opravdu neco jinyho. ja si tim prosel. komplet predelanim auta, konkretne VeA a uz nikdy vice...
"N"
Odeslal: Wednesday 17 March 2010 - 20:10:24

Já toto nepovažuji za tuning,ale pouze styling auta a s tímto nárazníkem neležím u silnice a polní cesty už nevymetám na to jsou jiný auta,ale co člověk to názor a to respektuji.
watchi
Odeslal: Wednesday 17 March 2010 - 12:43:45

kdyz to ctu,musim pridat nazor.Brenky to napsal pekne - je to kazdyho volba.ja uz bych do Tjuuuningu ala plasty nesel.chci aby auto slouzilo me a ne ja autu.naraznik je pekny a pokud chces investovat cas a penize,smele do toho.
"N"
Odeslal: Friday 05 March 2010 - 18:12:54

Souhlasím s Brenky,člověk si to musí zažít a od té doby kdy už neplatí že obrubník je všude stejně vysoký jsem vyléčený parkovat až na kolo.A tenhle nárazník Omeze dost sluší
Legend
Odeslal: Friday 05 March 2010 - 17:21:33

Já bych uvítal omegu spíš zvýšit, protože jedu někdy i tam, kam by normální člověk s osobákem teda nejel _; Jsem zvyklej se při parkování zarazit předním kolem o obrubník a to by u mě nárazník Irmscher teda nepřežil.
Brenky
Odeslal: Friday 05 March 2010 - 15:00:56

tak nahradit by to šlo...ale bude s tím piplačka.
Co se týče snížení...je to pech. Já třeba mám problém s parkováním před domem (máme vysoké patníky), takže stojím vždy tak že čouhám do cesty. K našim k baráku musím najíždět vždy přes desky pod koly (mají tam takový čudl kovový o který se zapřou vrata při zavření) a na podzemní garáže v obchodním centru FUTURUM v Ostravě můžu taky zapomenout.
Je to prostě každého volba. Mi se to tak líbí a musím se s tím naučit jezdit.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0647 sec,0.0364 z toho dotazů.