• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Problém s ventilátorem - nikdo neví co s tím
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Valach
Odeslal: Sunday 20 December 2009 - 21:18:25
Zdravím všechny. Může mi prosím někdo poradit s ventilátorem? Nepravidelně mi vynechává. Někdy funguje bez problémů třeba tři týdny, potom bezdůvodně vypne klidně i 5 krát za 100km. V servise řekli, že se tam něco přehřívá a že ta součástka stojí zhruba 6 000Kč. Prej nějaký "ježek" či co. Ale proč se to přehřívá i když je auto studené a venku je -15°C. A jindy to funguje při jakýchkoliv teplotách? Prosím, poraďte mi někdo...
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Thursday 16 June 2016 - 20:26:55

chlapi ježka sedm vyměnil a beze změny co s tím??
Mojzo
Odeslal: Wednesday 30 March 2011 - 08:43:52

Vynikajúco. Už len teda kúpiť náhradný Za nový kus pýtajú 200€ po zľave, ak teda nezoženiem, kúpim, ale ide ma z toho rozhodiť...

Ďakujem za radu
Legend
Odeslal: Tuesday 29 March 2011 - 19:24:02

Přesně tak, oddělat kastlík spolujezdce a hned je ježek vidět, vedou k němu 2 samostatné kabely od větráku a jeden konektor.
Mojzo
Odeslal: Tuesday 29 March 2011 - 15:44:44

Páni, keďže je zbytočné zakladať nové vlákno...

Rád by som sa opýtal, kde teda nájdem ten riadiaci člen vetráku...? Zatiaľ čo tak čítam, tak tipujem že odmontujem kastlík pred spolujazdcom a niekde sa k nemu prederiem?
Ak nie, kde teda?

Ďakujem
Anonymní
Odeslal: Monday 18 January 2010 - 11:37:26

mas jeste ten ridici clen vetraku??
Valach
Odeslal: Thursday 24 December 2009 - 12:47:33

Doufám, že to pomůže. Díky za nabídku, ale koupím nový. Až to tam bude, tak dám vědět, jestli už je to ok. Díky za radu.
Legend
Odeslal: Tuesday 22 December 2009 - 11:23:55

Brenky: díl je funkční, jestli chceš, můžeš ho mít. je mi jedno, kdo to koupí, prostě kdo bude první _;
Brenky
Odeslal: Monday 21 December 2009 - 19:07:54

no, mi se to taky už tak nějak projevuje
Legend: pokud to neprodáš a je ten díl funkční, tak bych měl zájem.
Legend
Odeslal: Sunday 20 December 2009 - 22:31:47

Tak to asi skutečně začíná odcházet řídící člen větráku, má to na sobě hliníkový chladič s takovejma výstupkama, vypadá to jak ježek. Cena 6tis za nový je teda fakt docela dost, nechtěl bys ho použitej za dvacetinu ceny? jeden bych tady měl

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0593 sec,0.0224 z toho dotazů.