• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Palubovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Marvy
Odeslal: Wednesday 02 December 2009 - 17:09:45
Zdravím.. Taky máte ten problém s čelní palubovkou? Stačí jen omylem rejpnout nehtem a hned se sedře. Je na ní jaký si gumový povlak. Je to na knoflíkách a krom rádia uplně všude na čelním panelu palubovky. Pokud někdo víte jak se toho zbavit budu jedině rád. Opel Omega B ...
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Thursday 02 December 2010 - 18:00:55

Já mám palubní desku na Omegu C - po roce 2000, jestli máš na mysli tento typ, tak ji mám Kdyžtak mail na mě je Email
Host
Odeslal: Thursday 02 December 2010 - 13:53:20

Pánové dá se sehnat celá palubovka z Omegy? A za kolik?
Anonymní
Odeslal: Sunday 20 June 2010 - 20:09:42

Částečně vyřešeno. Tu gumu, kde jsem to měl nejvíc oškrábaný jsem prostě sundal lihobenzinem. Hadr a trošku přitlačit. Zatím teda jen ten rámeček kolem ovládání klimy a rádia, ale šlo to dobře a pod tím je plast, ne sprostý a leskne se jak psí kulky...
Zdenek R6
Odeslal: Thursday 25 March 2010 - 22:07:22

Můžu jen potvrdit. OC má některé části palubovky potažené jakousi gomou, má to mj i koncern VW. Je to strašný, nejvíce namáhaná místa tu gumu mají. Všechno oškrábané, vypadá to fakt hnusně. Když je to vlastně bývalá vlajková loď Opelu, cena kolem milionu a tak nekvalitní plast... To je jedna z mála věcí, co jsou dost velké mínus. Ale převařují plusy _;
carlito
Odeslal: Monday 22 March 2010 - 13:43:45

Ahoj jinak já mám oc a tam se to opravdu loupe ale já to řešil samolepicí folií a je to super ale s ob jsem se ještě nesetkal že by se loupala
Csala
Odeslal: Thursday 03 December 2009 - 07:43:33

Ten oskrabany lak na tych plastoch vypada asi takto:


Najlepsie je to vidiet na gombiku prepinaca svetiel.
Legend
Odeslal: Thursday 03 December 2009 - 01:33:42

To je mi teda divný, v OB jsem to teda ještě neviděl se loupat, to je manuální nebo digi klima?
wisastar
Odeslal: Thursday 03 December 2009 - 00:01:31

Marvy napsal ...

O tom bych docela i uvažoval... nicméně já mám Béčkovou Omáčku a loupe se to upe hrozně.. Pokud byste někdo věděl o té imitaci hliníku za rozumnou cenu tak bych to nejspíš bral jinak se kouknu po vrakáčích.


Mam cernej ten panel na man klimu a je v poho a ani se snad loupat nebude pokud mas zajem tak Email
Marvy
Odeslal: Wednesday 02 December 2009 - 22:05:12

O tom bych docela i uvažoval... nicméně já mám Béčkovou Omáčku a loupe se to upe hrozně.. Pokud byste někdo věděl o té imitaci hliníku za rozumnou cenu tak bych to nejspíš bral jinak se kouknu po vrakáčích.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0447 sec,0.0195 z toho dotazů.