• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Praskot a buchot v prednych dverach
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Riman
Odeslal: Monday 07 September 2009 - 15:57:17
Cafte. Mam Vebe a prednedavnom mi zacali buchat a praskat dvere pri otvarani - lave predne. Praska to definitivne v oblasti poistky dveri proti zavreniu. teda nie su to panty ani nic ine, ale len ta tycka, ktora drzi dvere aby sa nezavreli. Ostatne dvere su pri otvarani ticho a soferove vydavaju zvuk ako SKODA 120. Pri full otvoreni to praskne 2 krat. Neviete, co by to mohlo byt a ako to opravit? Dik moc.
Poslední odpovědi
riman
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 15:24:15

to qpc: mozes mi prosim ta ten textovy navod poslat na mail Email? nie som clenom a nejde mi to stiahnut. dik moc.
riman
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 15:22:45

dik moc chlapi, tak idem cez vikend na to. uz som zohnal aj nahradny obmedzovac za nejakych 200 korun.
qpc
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 13:41:20

tady máš videonávod:

Odkaz


a tady si najdi textovej popis pro žáky základní technické školy:

Odkaz
Martas
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 13:31:23

riman napsal ...

Martas, mas na myslis ten plech, na ktory je upevneny obmedzovac na karoserii auta alebo nejaky plech vo vnutri dveri? Na karoserii to drzi bez problemov a zvuky idu zvnutra dveri.


No jestli mas pocit, ze namazani plechu ktery to drzi nejak vrzani napomuze klidne ho namaz ...

Ale ja mam na mysli ten "drik" ktery zajizdi dovnitr dveri a je castecne pristupny i zvenci.
qpc
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 13:30:10

obávám se,že ten tapec bude muset dolu celej...
riman
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 13:22:47

Martas, mas na myslis ten plech, na ktory je upevneny obmedzovac na karoserii auta alebo nejaky plech vo vnutri dveri? Na karoserii to drzi bez problemov a zvuky idu zvnutra dveri. Len sa mi nechce rozoberat cele dvere kvoli tomu. Najlepsie, keby som sa vedel k tomu dostat len cez reprak. Len neviem, ci je ta ochranna mriezka repraku pripevnenu k caluneniu alebo je to samostatne.
TOMdesign
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 11:47:18

Nejdříve zkus kouknout zvenčí, já měl prasklej ten plech kolem šroubu. Tudiž jsem ani nic rozdělávat nemusel, jen jsem pod ten šroub dal velkou podložku a tím se to stáhlo a je klid. Jsou tam ty šrouby dva. Jestli to budeš mít taky tím jako já, tak to uvidíš při otevírání....
riman
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 11:10:26

este som sa chcel spytat, ci musim rozobrat cele oblozenie dveri aby som mohol vyprat ten obmedzovac, alebo sa nejakym sposobom da dat dole iba kryt reproduktoru? dik moc
riman
Odeslal: Tuesday 08 September 2009 - 09:35:02

diky chlapi, dnes to rozoberiem a pozriem kde je problem.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0512 sec,0.0149 z toho dotazů.