• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Špatné těsnění u okna řidiče, okno nejde nahoru.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Ventr
Odeslal: Monday 31 August 2009 - 22:59:45
Čaute kluci. Dneska se mě stala taková věc. Mám VeBe r.1997 el.okna. Když chcu zavřít okýnko tak se někdy stane že se vrátí nazpět, jakože nějaká překážka. Tak sem pátral a všiml sem si že mám zvenku prasklě těsnění ktreré dolíhá zvenku na sklo. No a to někdy zavazí v zavírání okýnka. Zatím sem to zpravil lepící páskou, ale chcu to dat nové popř. z vrakáču. Kolik by to tak stálo a je těžká výměna? viz foto
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Tuesday 01 September 2009 - 08:28:42

Nové to bude stát docela hodně, ale na vrakovišti max pár stovek a mají tam toho hodně na výběr, těsnění nikdo moc nekupuje. Výměna taky docela v pohodě, myslím, že ani nemusí dolů tapec. Hlavně až to bude hotové, tak je třeba znovu nastavit dojezd, ted má okno zapamatovanou určitou horní polohu a proto sjíždí dolů, vyhodnocuje to překážku. To se udělá tak, že na chvíli vyndáš pojistku oken, potom tlačítkem vyjedeš okno nahoru a chvíli podržet, uslyšíš jemně cvaknout relé a je to.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0401 sec,0.0145 z toho dotazů.