• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning :: Re: Barvene brzdove trmeny!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Adam Opel
Odeslal: Wednesday 28 January 2009 - 18:05:29
Dobry den.Dovolil jsem si zalozit nove vlakno,pokud se nebudete zlobit !!(a) .Chtel bych vedet jakou barvou kdo ma natrene brzdove trmeny.Popripade zde muzete hodit nejakou inspiraci..dik
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Wednesday 04 February 2009 - 18:23:44

pepex 2.5td napsal ...

JOB: díky, mimochodedm kde jsou ty časy když v Liťáku bokem za korunu chromovali cokoli v rozumným rozměru..

Brenky: Možná by cena PPL tam a zpět srovnala celkový náklady na opískování a komaxit v mém cenovém rozsahu..

Napiš mi na Email pošlu ti kontakt.
pepex 2.5td
Odeslal: Monday 02 February 2009 - 21:43:45

JOB: díky, mimochodedm kde jsou ty časy když v Liťáku bokem za korunu chromovali cokoli v rozumným rozměru..

Brenky: Možná by cena PPL tam a zpět srovnala celkový náklady na opískování a komaxit v mém cenovém rozsahu..
JOB
Odeslal: Monday 02 February 2009 - 21:29:12

pepex 2.5td napsal ...

JOB:

jsem z Teplic, zatim sem se letmo informoval u Vápenky vedle Stavebnin Černý,tam je prášková lakovna..Sou docela drahý ale maj rovnou i hrubou pískovačku-spíš otryskávač,AL kola dopadaj dost hrubě,ale podvozkový díly by to snesly..

Brenky:

Že bych ti poslal zadní nápravu počtou??Nechal bys mi to volakovat??? _;
__;)

Mám známeho v Litoměřicích ve firmě Aqua SPP , pískujou a stříkaj práškem, zinkem i normálníma barvama. Určitě by se tam dala dohodnout nějaká rozumná cena. Co se týče odstínu barvy tak je to omezené tím co mají na skladě.
Pokecám s kámošem a když tak bych ti dal na něj kontakt .
Brenky
Odeslal: Monday 02 February 2009 - 20:41:05

tak ja nad tim taky uvazuju...ale asi jen ramena zadni napravy (aspon zatim)
ramena by postou (pripadne PPL/DHL) sly...
BTW...praskuje docela jemne...az jsem koukal na kvalitu...opravdu krasne hladke a leskle.
jinak...kdyz uz to tu tak resime...mam predni napravnici na V6 (z MV6ky) tak pokud by nekdo mel zajem, necham ji nakomaxitovat a bude za rozumnou korunu k mani....mohl bych ji vzit treba na sraz...takze kdo mate V6 motory tak popremyslejte a dejte vedet.
pepex 2.5td
Odeslal: Monday 02 February 2009 - 19:53:35

JOB:

jsem z Teplic, zatim sem se letmo informoval u Vápenky vedle Stavebnin Černý,tam je prášková lakovna..Sou docela drahý ale maj rovnou i hrubou pískovačku-spíš otryskávač,AL kola dopadaj dost hrubě,ale podvozkový díly by to snesly..

Brenky:

Že bych ti poslal zadní nápravu počtou??Nechal bys mi to volakovat??? _;
__;)
Brenky
Odeslal: Monday 02 February 2009 - 07:39:03

kluci, jsem z Havířova (východ ČR)....komaxit jsem nechal dělat ve Frenštátě p. R. (zatím tady ještě pracuju) a myslím, že po domluvě je možné udělat vše.
qpc
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 22:07:44

pepex 2.5td napsal ...

Brenky:

Odkud jsi,nebo kde se to dá takto zařídit??U nás na severu je to dosti drahé..
navíc nutěj mi barvu kterou maj rozpracovanou v zakázce takže když práškujou radiátory mám peška __;) Díkes


no,drahý jsou všude ,i v Práglu,chce to chvilku hledat a porovnávat..
JOB
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 20:59:03

pepex 2.5td napsal ...

Brenky:

Odkud jsi,nebo kde se to dá takto zařídit??U nás na severu je to dosti drahé..
navíc nutěj mi barvu kterou maj rozpracovanou v zakázce takže když práškujou radiátory mám peška __;) Díkes

Odkud jsi ?
pepex 2.5td
Odeslal: Sunday 01 February 2009 - 18:36:10

Brenky:

Odkud jsi,nebo kde se to dá takto zařídit??U nás na severu je to dosti drahé..
navíc nutěj mi barvu kterou maj rozpracovanou v zakázce takže když práškujou radiátory mám peška __;) Díkes

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0900 sec,0.0588 z toho dotazů.