• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Vymena automatu za manual
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomis
Odeslal: Thursday 23 October 2008 - 10:09:50
Mam moznost koupit Omegu 99' 25TD v automatu, ale pry je tam nejaka zavada (na tom automatu samozrejme), co vse je treba provest kdybych tam chtel hodit treba manualni prevodovku z me '95? taky 25TD
Poslední odpovědi
Patrik
Odeslal: Saturday 28 March 2015 - 07:40:38

Zdravicko, tak jsem taky vcera konecne dodelal predelavku na manual, jediny problem je ze nefunguje tempomat, ma to stim souvislost? predtim urcite fungoval, a jak prekodovat ten display ?
JardaB
Odeslal: Sunday 13 April 2014 - 16:55:51

Jako vubec netoci starter? Pak propoj ty 2 silnejsi draty co vedly k volici prevodovky.
edword
Odeslal: Sunday 13 April 2014 - 12:57:37

nazdar kolegovci... mam problem ..vymenil som prevodovku z automatu na manual. a auto nestartuje.. neviem co s tym dalej.. viem ze treba prepojit nejake kabeli ale neviem ktore... poradi mi niekto?
wisastar
Odeslal: Wednesday 29 May 2013 - 15:03:42

staci tam do konektoru dat klemu.....
Host
Odeslal: Sunday 26 May 2013 - 22:08:40

zdar majstri .. idem aj ja urobit prerabku na manual.. omega 3.0i.. ako tak citam celkom je to jednoduche.. len neviem ako to tam veru poprepajam ..tu kabelaz.
Anonymní
Odeslal: Friday 03 April 2009 - 00:38:03

Palubak je ok - mam doma jeste z manualu a stejneho motoru ... To "cidlo rychlosti" mi dostalo - sem jezdil jen stary Fordy a ty maj vyslovene cidlo rychlosti a na prevodovce tak sem v tom videl problem ... Jeste jednou dik !
Frenk
Odeslal: Friday 03 April 2009 - 00:23:32

Ok, díky moc - uvidím co to bude dělat až vyjedu - kdyžtak bych prošel čidla na abs jak jsem se ted docetl ... cidlo zpateckyy taky diky rade snadno vyresim ... _; Ted musím najít vhodný topic a poradit se o chybach RJ ktere mi to vypisuje ... Díky moc !
Legend
Odeslal: Thursday 02 April 2009 - 23:59:17

Frenk napsal ...

Hoj Kucí, pekne prosím ... Auto už vrčí, ale ... krom toho že mi vybehl desivy seznam zavad pri diagnostice resim problem - zpatecky a cidlo rychlosti - kde to vytahnout a kam to napojit ? Jestli to propojit z modryho do bileho konektoru nebo co je nejjednodussi reseni ...

Takže rychlost, ta nemá s převodovkou nic společného, ta musí fungovat pořád a čidlo zpátečky, to je nejlepší vytáhnout z konektoru, který původně vedl do automatické převodovky, jak je volič rychlostí, má obdélníkový tvar a asi 10 pinů, tak z toho vystřihni černý a černo-bílý a tyto dva kabely přiveď na čidlo zpátečky, pak musí fungovat. Závady by to nemělo hlásit žádné, jednotce motoru nějak nevadí, když jí zmizí automat. Akorát to bude hlásit display, takže ten se musí nechat překódovat na manuální řazení.
Frenk
Odeslal: Thursday 02 April 2009 - 23:42:11

Hoj Kucí, pekne prosím ... Auto už vrčí, ale ... krom toho že mi vybehl desivy seznam zavad pri diagnostice resim problem - zpatecky a cidlo rychlosti - kde to vytahnout a kam to napojit ? Jestli to propojit z modryho do bileho konektoru nebo co je nejjednodussi reseni ...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0951 sec,0.0445 z toho dotazů.