• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pravé reproduktory
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Skaja
Saturday 16 August 2008 - 17:50:35 Citovat
Host
Čauky. Nehrají mi reproduktory v pravých předních a zadních dveřích. Tento problémeček mi nastal poté, co jsem vyndal rádio z vozu. Je někde mezi rádiem a vícepólovým konektorem ve dveřích ještě nějaký konektor, který se mohl nějak rozpojit? Zkoušel jsem i jiné rádio (prý funkční) ale nehraje to a nehraje. Mám VeBe 97. Díky moc za jakýkoli dobrý tip.
JOB
Saturday 16 August 2008 - 17:54:58 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
A nemohlo dojít při zasouvání rádia k zatlačení nějakých pinů v ISO konektoru ? Vytáhni rádio a pořádně prohlédni konektor.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Skaja
Saturday 16 August 2008 - 18:00:06 Citovat
Host
Bohužel nee. Konroloval jsem to jako první. Měl jsem vytažený i plech(v kterém je rádio přichyceno) z palubky a konektorem jsem mlel. Potom jsem konektor z toho plechu i vyhákl a nasadil jej přímo na rádio(mimo palubovku). musí být něco mezi ISO konektorem a svorkovnicí u dveří. pomohlo by mi i popsání toho konektoru, že bych vyzkoušel jestli není něco na něm.
JOB
Saturday 16 August 2008 - 18:02:11 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Tak to ti neporadím Asi je to rozbitý !!(a)

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Skaja
Saturday 16 August 2008 - 18:03:28 Citovat
Host
Asi. ^au
Martas
Saturday 16 August 2008 - 18:07:25 Citovat
Host
No tak nejednodussi budes mit "prozvonit" reproduktory co ti nehrajou v konektoru a hned budes vedet jestli je problem v reproduktorech nebo v radiu (coz sice asi neuvazujes ale nic neni nemozne).

[ Upraveno Saturday 16 August 2008 - 18:09:40 ]
qpc
Sunday 17 August 2008 - 21:32:54 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pokud se to stalo při vyndání rádia,tak problém je bud ve spojení v konektoru nebo v amotném autorádiu.Ostatní bych na 99% vyloučil

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Yper
Monday 18 August 2008 - 08:50:30 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Říká, že zkoušel i jiné rádio a se stejným výsledkem.
Podle mne bude zakopaný pes v konektoru samotném a nebo v kvalitě drátů někde těsně u těchto konektorů.
Jak psal Marťas - chce to nějaký reproduktor vyzkoušet nejprve přímo v příslušných pinech konektoru přímo na rádiu - pak si budeš jistý.

Je blbost se hrabat ve dveřích a hledat zakopaného psa přímo tam, když tam k rozpojování nedošlo a navíc nehraje celý pravý bok a dráty vedou zvlášť na zadní a zvlášť na přední dveře.
Kdo zná schéma výstupu signálu by měl říci, zda je z rádia jen jeden signál na pravou stranu a přes výhybku je pak veden sólo na každé dveře a nebo zda signál na jednotlivé dveře je sólo veden už přímo z rádia. To je totiž rozhodující.
Nekdy signál z rádia může být v pořádku a přitom došlo k přeružení společné nuly na reproduktory.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martas
Monday 18 August 2008 - 08:57:11 Citovat
Host
Yper napsal ...

Kdo zná schéma výstupu signálu by měl říci, zda je z rádia jen jeden signál na pravou stranu a přes výhybku je pak veden sólo na každé dveře a nebo zda signál na jednotlivé dveře je sólo veden už přímo z rádia. To je totiž rozhodující.
Nekdy signál z rádia může být v pořádku a přitom došlo k přeružení společné nuly na reproduktory.


Uz hodne, hodne let je predek/zadek tazen zvlast, uz i CAR300 (tak asi z roku 1993) ma regulacei dopredu/dozadu ... Na to neni potreba zkoumat schema !
Martas
Monday 18 August 2008 - 09:15:38 Citovat
Host
Jinak popis PINu je zde





Je to "konektor" z CAR400 ale to je jedno ve VeBe je stejnej pro vsechny radia.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1415 sec,0.1060 z toho dotazů.