• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ostřikovače
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
007
Tuesday 29 January 2008 - 22:05:24 Citovat
Host
Dobrý večer.Mam dotaz,na ostřikovačích mi nefunguje ostřik 5.dveří.když zmáčknu páčku,tak ani motorek nezabzučí,ale ostřik předního skla funguje bez problému.Mužete mi prosim někdo poradit co s tím?Předem dík za odpověď.
JOB
Tuesday 29 January 2008 - 22:13:59 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No řekl bych že problém bude buď v páčce nebo kabelech.Opel má pouze jeden motorek na obě skla , přičemž na každé okno používá jiný směr otáčení.Tudíš jestliže to dopředu stříká tak motorek je v pohodě.

[ Upraveno Tuesday 29 January 2008 - 22:16:15 ]

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

007
Wednesday 30 January 2008 - 06:28:20 Citovat
Host
Dík.
Pája J.
Saturday 13 September 2008 - 18:09:40 Citovat
Host
Nazdárek. Tak mi taky přestal jít ostřik předního skla. Našel jsem motůrek, je vážně jen jeden a vedou k němu dva drátky. Tam problém nebyl. Tak jsem se pustil do páčky. Jde sundat velmi pěkně. Je jen nesunutá z pravé strany. Žádné šroubky. Odpojil jsem kabeláž a páčku prostříknul kontaktolem. A báječné. Zapojil jsem vše zpět a ostřik funguje jak na předek tak na zadní okno. Jsem rád, že nemusim kupovat páčku. Taková banalitka. V servisu by jistě měnili celou páčku. Jupííííí
Spike
Sunday 23 November 2008 - 15:33:48 Citovat
Host
Dobrý den, mám ten samý problém, ale nevím jak se dostat k tomu motorku abych zkontroloval jak jde... Musí být někde pod levým předním sdvětlem, ale snad se nemusí sundavat nárazník . Neměli byste tip z praxe jak na to? Díky předem
Martas
Sunday 23 November 2008 - 16:33:36 Citovat
Host
Nadrzka ostrikovace je viditelna zespoda auta, ale jestli se da dostat i k motorku nevim presne (k motorku ostrikovace svetel se dostat odzpodu da).
Martas
Sunday 23 November 2008 - 16:38:09 Citovat
Host
Tady je na fotkach videt, kde je nadrzka s motorkem situovana.





Spike
Sunday 23 November 2008 - 23:25:41 Citovat
Host
Děkuju za rychlou reakci. Zkusim vyndat přes podběh, to by mělo jít. A napíšu jak to dopadlo.
Spike
Wednesday 26 November 2008 - 21:31:08 Citovat
Host
Díky za pomoc, povedlo se vyměnit. Stačí odšroubovat jeden šroub držící podběh a jeden takovej nejtek držící podběh k masce a dostat se k nádržce nebyl problém. Navíc za 300 kč nový oplácký motorek a vše fachčí jak má. Jedinou věc jsem musel udělat, uzpůsobit konektor na připojení, originál byl jinakej.
stavik
Friday 16 January 2009 - 18:40:10 Citovat
Host
Cau. Nefunguje mi ostrikovac zadniho skla, ale je slyset, ze se motorek toci. Zajimalo by me, kama je vedena hadicka zadniho ostlrikovace, jestli tam jsou nejake propojky, tak kde atd ? Dik

Edit:mrknu se mezi karoserii a 5dvere, ale kdyby byla i jina sance, tak napiste

[ Upraveno Friday 16 January 2009 - 18:56:05 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1946 sec,0.1546 z toho dotazů.