• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní stěrač
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka11
Wednesday 16 January 2008 - 18:57:52 Citovat
Host
Ahojte, prosim Vas o radu,mam problem ze mi nejde zadni sterac, zkousel jsem motorek ten je plne funkcni, jinak k motorku vedou celkem tri kabely jeden je zem, na dalsim mam porad kladne napeti a na tom poslednim nemam vubec nic nikdy nevim si s tim vubec rady....Zkousel jsem i prohodit packu sterace,ale ani to nepomohlo, muzete mi prosim nekdo poradit jak to zprovoznit?Predem Vam moc dekuji
Martas
Wednesday 16 January 2008 - 19:51:29 Citovat
Host
Sterac je pripojen prez rele, melo by byt oznacene K56, zkontroluj ho.
Jirka11
Thursday 17 January 2008 - 15:30:41 Citovat
Host
Ahoj tak relé jsem zkusil vyměnit ,ale ani to nepomohlo Už fakt nevím kde mám hledat vadu....
Martas
Thursday 17 January 2008 - 15:48:42 Citovat
Host
Jedno zalozeny vlakno ti nestaci ?

Tady mas cast schema k Tigre B (ale Corsa B a C takze i Tigra to budou mit stejny) k motorku vedou tri draty, jeden prez to rele ale podle schematu to jde prez dve ruzny pojistky, zmer si zda ti na rele vede napeti.


Jirka11
Friday 18 January 2008 - 20:01:06 Citovat
Host
Po vyndani rele jsem zkousel merit napeti na kontaktech v kterych bylo zasazeno, ale namerill jsem jen napeti na jednom tam je napeti trvale ihned po zapnuti klicku jinak nic...
Jirka11
Saturday 09 February 2008 - 11:35:04 Citovat
Host
Nazdar tak nakonec jsem prisel na to ze rele bylo cele vporadku a pricnou nefunkcnosti zadniho sterace byl prelomeny drat v ohybu zadnich dveři, ten jsem zapájel a funguje to jak má

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1850 sec,0.1569 z toho dotazů.