• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
centrál a bloknuté zadní dveře
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ivrai
Thursday 02 April 2009 - 02:10:28 Citovat
Host
Martas napsal ...

ivrai napsal ...

pre vectry pred faceliftom funguje tento trik:
kupit 4 chromove klucky z faceliftu.
postupne rozobrat dvere a repasovat zamky, alebo dat nove.
nasledne namontovat chromovu klucku
az su na vsetkych dverach chromove klucky, je vsetko v poriadku.
nevidim zmysel vo vymene zleho zamku za iny stary. treba zamky nove alebo opravit

pre ozajstnych setrilov - demontovat RJ centralu (pri nohach spolujazdca) a zahodit a zamykat rucne ako na Lade


Tak to jsou opravdu dobre rady nad zlato .... duvod vymeny vnitrnich klik me ve vztahu k odemykani/neodemykani unika (kdyz uz je napsano ze se jedna o fintu) ... no a vymena zamku za nove u spousty lidi prevysi cenu celeho auta.



staci si moj prispevok pozorne precitat

inak som vymyslel viac postupov na otvorenie dveri s mrtvym zamkom. je to popisane na fore slovenskeho opelclub


z0diaC
Friday 04 September 2009 - 19:48:08 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
dneska jsem řešil podobný problém .... přestal fngovat centrál ve dveřích za řidičem (odemykat a z. ručně šlo)... po vykoušení jiného zámku z jiného auta (bez výsledku) jsem proměřil kabeláž - chyba byla přímo u konektoru,který vychází z kastle do dveří .... v místě ohýbání vodičů v průchodce byl jeden kabel ukroucený ... pro informaci k zadním centrálovým motorkům vedou vodiče barev - černo-žlutý (zem),černo-modrý a černo červený.

Je to děs - nemoc Oplů ... nevím co je to za kvalitu kabelů ale je toho opravdu hodně - kabely do pátých dveří už jsem opravoval ... jsem zvědavý,které dveře to budou teď

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
Meneator
Friday 04 September 2009 - 23:34:15 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Zajimavy, u me zatim vzdycky na vine mikrospinace, kabely vsechny vporadku. A to uz jsem delal vsechny zamky, vyjma 5. dveri.
Legend
Saturday 05 September 2009 - 08:47:36 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Lámání kabelů je typické zejména u Peugeotů a Renaultů, ale u Opelu jsem se s tím už taky setkal. Je dobré kabel napájet v místě prasknutí, ale oba konce střihnout o kus dál, aby v namáhaném místě byl nenapojovaný kabel.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Karel
Sunday 01 November 2009 - 21:15:57 Citovat
Host
Zdravím, mám od včerejšího dne podobný problém. Bez jakéhokoliv varování mi najednou nešlo auto (VECTRA 1.6 /karavan/ 1999) otevřít DO. Při pokusu otevřít auto klíčem se mi podařilo odemknout jen dveře řidiče. Ostatní dveře zůstaly zavřené a jejich otevření nebylo možné ani při pokusu z vnitřku vozidla /vytažení kolíků a použití otvírací kličky/. Dnešního dne, kdy jsme si již celá rodina včetně 79 ti lete babičky nacvičili nastupování jedněmi dveřmi najednou vše fungovalo. K mé radosti jen 3 x otevření a uzamčení. Nadále tedy lezeme do VECTRY jako do tanku. Muže mi prosím někdo poradit o jakou závadu se může jednat. Baterka v DO je nová (výměna provedena před měsícem). Děkuji za jakoukoliv reakci.

Karel
psedma
Monday 14 June 2010 - 19:06:04 Citovat
Host
jen dotaz na mikrospínače: je to tento?
nefunguje mi centrál na zadní dveře ne VeBe a tak si to chci koupit předem a vyměnit to hned, abych pak neměl jedny dveře bez zámku...
a ještě ty 3 mikrospínače v zámku řidiče jsou stejné a taky tyto? a u zámku 5. dveří a víčka nádrže je taky ten stejný? (to mi také nefunguje) abych věděl do budoucna...
Anonymní
Monday 14 June 2010 - 20:13:48 Citovat
Host
Zamek 5 dveri bude jiny problem a to prestiple kabely v krku co vedou do dveri. Vciko nadrze to teda nevim, to snad ojedinele.
psedma
Wednesday 16 June 2010 - 08:40:59 Citovat
Host
ty 5. dvere mi vynechaly zaim jen jednou, tkze to zatim neresim...
ale muj hlavni dotaz vyznel vnivec, protoze se tam nevlozil odkaz, takze jsete jednou, ty mikrospinace jsou toto? Odkaz a jsou teda vsechny stejne?
Anonymní
Wednesday 16 June 2010 - 13:15:02 Citovat
Host
Ano ty zelene. V prednich jsou 3 spinace bohuzel vymenis jen ty dva, protoze ten treti nesezenes nikde, ale ten neodchazi. Jinak ve vsech dverch jsou ty zelene v kufru a vicku nadrze nevim, ale v kufru budou stiple draty, podivej se do spojky mezi kufrem a kastli.
Petr P.
Friday 08 May 2015 - 10:50:57 Citovat
Host
Ahoj, nevím jestli nepíšu jen do větru, ale zkusím to.
Vectra C Caravan r.v. 2008 a bloknuté 5. dveře (kufr). Po pročtení snad kompletní diskuze na toto téma jsem usouidil, že problém bude v tom husím krku ve vratech, nejspíš přelámaný kablíky. (taky mi občas blikalo koncový světlo v 5. dveřích - tak asi ty dráty)
Problém je, ŽE SE NEMŮŽU DOSTAT K TĚM ZASR... DRÁTŮM!!! jak mám otevřít zablokovanej kufr?
nějaký nápady? Dlažební kostka a pajcr mne taky napadly, ale uvítal bych poněkud kontruktivnější návrhy, dík a hezký den

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1470 sec,0.1147 z toho dotazů.