• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
automatická klimatizace..
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 28 February 2005 - 08:19:42
Host
čus jeden dotaz při zapnutí ventilátoru u aut. klimatizace a při sníľení teploty aľ na "LO" slyąím takové cvaknutí zepředu z motoru je to normálka nebo ne...Dělá to je při přecvaknutí teploty na LO nebo jak to tam je prostě ta nejniľąí hodnota teploty...díky....je to takové prssknutí.....a při přechodu na 17 stupňů z té nejniľąí moľné teploty to udělá také pak uľ neéééé při daląím zvyąování...díky..
Vaąek
Monday 28 February 2005 - 10:02:08
Host
Podle mého je to tím, ľe sepne kompresor klima. Je to dobře, ľe to dělá, bo to nedělalo tak je klima na nic.
Nepto
Monday 28 February 2005 - 10:40:15
Host
Mne to robi tiez, hoci cvaknutim by som to nenazival, skor je to taka zmena zvuku motora, lahko pocutelna pokial auto stoji a ma minimalne otacky.
Yper
Monday 28 February 2005 - 15:01:30
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No nevím nevím, digiklima se spouątí tlačítkem, resp, kompresor klimatizace. Pokud tlačítko svítí, je komresor vypnutý. Pokud nesvítí, tak se točí a je jedno, jak nastavujeą teplotu. Nevíc teď v zimě regulovat teplotu na Low-tj. pod 17C je zbytečné, kdyľ venkovní teplota je i pod nulou.
Zapnutí kompresoru tlačítkem je slyąitelné-motor se ořese a změní se jeho tón.
Pokud nejezdíą se zapnutou klimou, tak je to asi zapnutí el, ventilu, který otevírá výměnik tepla s chlad. kapalinou od motoru, ale u mého auta jsem nic podobného nepozoroval. 2,0 Di 16v

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
NIO
Monday 28 February 2005 - 18:43:09
Host
v lete to natvrdo sepne kompresor. a pokud je nastavena jina teplota, spousti kompresor regulator teploty. jinak se kompresor nytvrdo vypina tlacitkem ECO. to pouze u el. klimy.
Lib
Monday 28 February 2005 - 19:03:30
Host
me pripada el. klima jako kladivo na pozornost ridice, clovek musi sklopit zrak, aby videl stav, nasel tlacitka a prepnul jiny rezim, mezitim se muze stat spousta veci. U manualu to jde pekne poznat podle polohy otocnych spinacu
opel.vectra
Tuesday 01 March 2005 - 12:45:11
Host
2 Lib: no nevím. Manuál klimu mám a buď ji tlačítkem pustím nebo vypnu, ale to je tak vąechno, nebo se mýlím?
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 13:12:13
Host
Můľeą regulovat teplotu, tím, ľe normálně přitápíą a tím optimalizujeą teplotu, proto je to manuální klima.
Lib
Tuesday 01 March 2005 - 13:41:25
Host
opel.vectra napsal ...
2 Lib: no nevím. Manuál klimu mám a buď ji tlačítkem pustím nebo vypnu, ale to je tak vąechno, nebo se mýlím?

Vsak ja se taky bavim o el. klime, to muzes sice taky jen zapnout a vypnout, ale kdyz ji nepouzivas (nebo ji chces ovladat manualne), musis si pekne nastavit teplotu vzduchu, otacky ventilatoru a smer foukani pres cudliky. A to uz je napikacu, protoze nelze "nahmatat" aktualni stav
[ Upraveno Út bře 01 2005, 01:42 ]
Yper
Wednesday 02 March 2005 - 08:31:08
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 LIB: byl jsem taky zvyklý na manuální klimu, ale od té doby, co mám digitál, tak bych neměnil! Je to komfort, jednoduché a rychlé. Ruka opřená o řadící páku a jedním prstíčkem ovládáą. V tom se pleteą - nemá to chybu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2080 sec,0.1622 z toho dotazů.