• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poskozeny stredovy kryt volantu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mairo
Monday 17 July 2006 - 20:54:45 Citovat
Host
Zdravim vsechny oplaky, at jste na dovolene nebo v praci __;.
Chtel bych vyresit takovou kosmetickou zalezitost. Od predchoziho majitele jsem mel natrzene jedno tlacitko klaksonu ve stredovem krytu volantiku (asi si moc nestrihal nechty nebo co), no a ted jsem to nejak dodelal, takze tam mam takovou placacku. Lze tenhle stredovy kryt vymenit aniz by se stalo neco s airbagem nebo se muse menit cely volant jako kus ? Mate s tim nekdo zkusenost ?

Diky za odpovedi

Mairo


Zafi 1,8/16V
X18XE1
Milan
Monday 17 July 2006 - 21:09:00 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
ptal jsem se na totéž v názvu "Krytka airbagu".Zatím nikdo neodpověděl,asi se to tak často nedělá.Doufám,že se někdo ozve.Ptal se na to KAREL ASTRA G x16xel,ale nenapsal,jak dopadl.

[ Upraveno Monday 17 July 2006 - 21:11:09 ]
Mairo
Monday 17 July 2006 - 21:12:23 Citovat
Host
A jee, tak koukam, ze to tu resili 3/4 hodky prede mnou viz "krytka airbagu" , tak pardon...

Preci jenom nezkousel to nekdo na Zafire
KopA
Tuesday 18 July 2006 - 18:01:19 Citovat
Host
Zalezi na typu volantu a asi i roku vyroby auta ale jelikoz se Zafira zacala vyrabet stejne jako Astry G tak budes mit asi tu prinejtovanou krytku=vymena celyho BAGu.

Zkus ten airbag vyndat a uvidis jestli to jde. Drzi tak 4ma srouba zezadu volantu (kdyz chces sundat volant musis stejne nejdriv vyndat pytel) nemusis ho ani odpojovat je tam vule v kabelazi ktera staci aby bylo videt jak je ta krytka k airbagu pridelana.
Marian
Wednesday 19 July 2006 - 10:12:59 Citovat
Host
Astra G ma podla mna rovnaky volant ako Zafira. Odlupovanie plastu presne v mieste, ako MaIRO popisuje je stary a znamy problem volantov na Astre, Zafire aj Vectre. V Zafire 2000 uplne stacilo vymenit stredovy plast bez akehokolvek sahania do airbagu. Plast som pred 2 rokmi kupil na telefonicku objednavku u nejakej firmy v Prahe za cca 800 Kc s dodavkou cez postu, bez problemov mi to prislo. Kontakt vsak uz bohuzial nemam ale dali mi ho priamo v Opel Olomouc (neoficialne, kedze Opel tento diel samostatne neponuka). Mam tiez pocit, ze som ten kontakt kedysi videl aj tu na fore. Je mi luto, ze neviem pomoct lepsie...
Mairo
Wednesday 19 July 2006 - 19:54:16 Citovat
Host
Diky panove, zkusim se v tom postourat... mam rok vyroby 2000, tak to mozna pujde
Milan
Wednesday 19 July 2006 - 20:22:11 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Mairo: když tak dej pak vědět,jak jsi dopadl.Mám stejný problém u Astry G rok 1999
Libor
Friday 22 June 2007 - 01:09:46 Citovat
Host
Také mám takový problém u zafiry 2001 s roztrženým středovým krytem volantu u klaksonu asi předchozí majitel držel volant přímo na tlačítku. Docela mi to štve tak přemýšlím co s tím udělat. No jestli tedy nějaká firma nabízí jen krytku tak bych měl také zájem. Ptal jsem se v Praze Malešice u specializované opravny opel. Tak mi říkali že krytky existuji Polské ale že oni to nevyměnují poněvač by nemohli zaručit bezpečnou záruku u neoriginálního dílu. Kontakt na firmu která tyto kryty nabízí mi nezdělili že neposkytují informace.
Zjistil tady někdo kde kryt koupit?
Předem díky za informace.
Libor
L.u.k.e
Friday 22 June 2007 - 01:19:21 Citovat
Host
no a co treba tady: Odkaz
karèi
Friday 22 June 2007 - 12:47:50 Citovat
Host
krytky lze koupit u _; Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1472 sec,0.1160 z toho dotazů.