• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B - zadní náprava - kola da A (jako u 120tky)
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kryshna
Saturday 06 January 2007 - 13:37:19 Citovat
Host
Zdravim,potreboval bych radu, co muze byt za problem...
V lete jsem si zacal vsimat drobneho kovoveho tukani od zadni napravy pri nizkych rychlostech do cca 50Kmh, zajel jsem do servisu a tam mi technik rekl ze to nic neni.Jezdil jsem dal a kolem zacatku listopadu to celkem pominulo, jen se obcas kdyz auto par dni stalo, na chvili to cvakani ozvalo znovu.Pak jsem si vsiml dalsiho pozoruhoddne zvuku.Pri parkovani (couvani do rady) se obcas ozve takovy táhlý kovový zvuk jako kdyz o sebe tre silně kov (poprve jsem se lekl ze si hobluju o obrubnik rafek).No a aby toho nebylo malo, vypada to ze se mi zacina rozklekavat zadni naprava... kdyz jedu, je to rekl bych neznatelne, alespon podle meho otce (taky "odbornik" jako ja ).Ale jakmile zaparkuju, prijde mi to jako by tam stala stara rozklekla 120ctka... Prosim co to muze byt? Mohou tyto vyjmenovane veci spolu souviset? Pokud ano, co to muze byt za problem a predevsim jaka je asi odhadovana cena za opravu....
Moc vam dekuji za odpoved.
Jinak auto je - Vectra 2.2 16v -108Kw - rv 10/2000 - najeto 139400Km
Anonymní
Saturday 06 January 2007 - 13:48:28 Citovat
Host
nejsou měněné pružiny? silentbloky nápravy se dělali?
JOB
Saturday 06 January 2007 - 14:11:15 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Prohledej poradnu,už se to řešilo.Silentbloky jsou spotřebák. Takzvaná ačko je problém omegy i vectry

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Saturday 06 January 2007 - 14:21:56 Citovat
Host
takze predpoklad jsou ty silentbloky? ja jen co mam vlastne hledat...
prťka
Saturday 06 January 2007 - 15:28:04 Citovat
Host
U VectryB se na zadní nápravě seřizuje jen sbíhavost...odklun je dán silenty...pokud se opotřebují..vzniknou vůle v nich...které se nasčítají do velkého odklonu...takže nezbývá nic jiného než je vyměnit..je jich tam 16 samo nejopotřebovanější jsou na konci u kola..díky páce..takže je třeba začít měnit od kola ke středu...až to bude v poho
Anonymní
Saturday 06 January 2007 - 15:49:15 Citovat
Host
Diky za info, uvidime co budou rikat v servisu ted... taky me strasili s nabojem, ale to by bylo slyset ne?
qpc
Saturday 06 January 2007 - 21:50:46 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Anonymní napsal ...

Diky za info, uvidime co budou rikat v servisu ted... taky me strasili s nabojem, ale to by bylo slyset ne?


nadzvedni auto a chytni za to,náboj by asi dělal pořádnou neplechu,jak se psalo,je tam dost silentbloků...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


monty.rm
Sunday 07 January 2007 - 01:48:42 Citovat
Host
Určitě vyměnit silentbloky... o tom bez pochyb. pak to taky můžou dělat sportovní pružiny..jako u mě řešením byla lehká sbíhavost zadních kol. Sice se více opotřebovávaj pneu, ale aspoň se nehoblujou od kraje.....
Anonymní
Monday 08 January 2007 - 14:40:43 Citovat
Host
Diky za rady, zitra mam zavolat servisakum a domluvit se na case, kdy to privest ukazat... jak dlouho muze ta oprava trvat? a kolik cca... budete prosim hodni a napiste to sem, at nemusim sahodlouze hledat a budu mit alespon aktualni ceny... diky.
VGT
Monday 08 January 2007 - 15:04:12 Citovat
Host
Tvé auto po netu nikdo nevidí, tak jestli se neplašíš zbytečně. Předepsaný odklon kol vzadu pro Vectru 2.2 16v (108kW) je -1°47' ± 35'. Takže kola docela dost "do áčka". Jak vypadají jiné Vectry v tvém okolí, nemají to zrovna také tak?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1742 sec,0.1330 z toho dotazů.