• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
x16xel a sport.vačky
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Koudy
Monday 04 December 2006 - 14:48:54 Citovat
Host
2 Martas: Ale on má Astru.
Martas
Monday 04 December 2006 - 14:51:51 Citovat
Host
Koudy napsal ...

2 Martas: Ale on má Astru.


To je jedno ani tam se cena nebude lisit o 50% i kdyz Astrer s 1,8 bude na trhu o dost min.
macil
Tuesday 05 December 2006 - 00:17:38 Citovat
Host
Tu sú rozfázované výkonové úpravy jednotlivých motorov montovaných do Astier od Mantzela aj s cenami. __;
Odkaz
vrgada
Tuesday 05 December 2006 - 07:46:10 Citovat
Host
Pekne ceny, faze 2 149 8euro, faze 3 2748 euro, skoro 3000 euro a pak 1,6 mozna trochu pojede s negarantovanou zivotnosti motoru a jinymi moznymi problemy. Myslim, ze optimalni rada uz zaznela prodat a koupit neco se silnejsim motorem bude ten nejlevnejsi tuning
Koudy
Tuesday 05 December 2006 - 07:58:29 Citovat
Host
Martas napsal ...

Koudy napsal ...

2 Martas: Ale on má Astru.


To je jedno ani tam se cena nebude lisit o 50% i kdyz Astrer s 1,8 bude na trhu o dost min.

To nevím jak myslíš, od čeho se cena nemá lišit o 50%, já jsem pouze tvrdil, že ta úprava by stála polovinu ceny auta, což dokazuje příspěvek viz. výše
Koudy
Tuesday 05 December 2006 - 07:59:51 Citovat
Host
2 vrgada: _;
Martas
Tuesday 05 December 2006 - 08:14:05 Citovat
Host
Rekl bych ze je potreba rozlisit na co chci motor upravovat ...

1. Chci byt za frajera na ruznych srazech a prilis me nezajima zivotnost a uzitkova hodnota, pak lze delat jakykoliv tuning (svepomocny nebo u odborniku) bez ohledu na finance i kdyz s 1,6 clovek moc parady nenadela.
2. Mam treba kombika a vykon 1,6 se mi zda malej, pak lze chapat, ze clovek se nechce zbavit svyho auta (pokud jde o Astru tak X16XEL bude predevsim v AF takze auta stary kolem 10 let) a lze za prijatelny peniz (rekneme do 15000,- Kc) udelat svepomoci "drobny" tuning se zvednutim vykonu o nejakych 10KW, ktery by nijak drasticky zivotnost motoru nemel snizit (v pripade vymeny sani by se menit nemela). nebo jak je zde zminovano prodat a koupit coz je dle me u takhle staryho auta uz hodne sazka do loterie, navic Astra s motorem vic jak 1,6 je uz pomerne vyjimka (standard byl 1,4 a 1,6).

Jiřík
Friday 15 December 2006 - 12:27:55 Citovat
Host
Pánové,
moc děkuju za náměty a odkazy, je zajímavý přečíst si dvě protichůdný filozofie měnit X tunit. Nenapsal jsem že mam sání už jiný, svařený z hliníku se škrt. klapkou prům. 60 mm, bitpower chip, kterej je sám o sobě opravdu k ničemu, jenom spotřeba šla kupodivu dolů, ale ve spojení s tím sáním je to asi dobrý, taky mi připadá že je posunutej omezovač, kterej spíná při 6900 ot., motor táhne i nad 5000 ot a to dobře, ale chtělo by to ty vačky, aby táh výborně, jo a x18xe nebo c18xe rozdrtim v pohodě, akorát brzdy mám určitě horší.
Martas
Friday 15 December 2006 - 12:31:23 Citovat
Host
Jiřík napsal ...

Nenapsal jsem že mam sání už jiný, svařený z hliníku se škrt. klapkou prům. 60 mm, bitpower chip, kterej je sám o sobě opravdu k ničemu, jenom spotřeba šla kupodivu dolů, ale ve spojení s tím sáním je to asi dobrý


To je ale dost podstatna informace, v tom pripade je tu 50% prispevku nanic !!!!!

Ach jo
VGT
Friday 15 December 2006 - 17:12:13 Citovat
Host
Jiřík napsal ...

Pánové, moc děkuju za náměty a odkazy, .... Nenapsal jsem že mam.. atd.

No vidíš, byls líný napsat, cos všechno s tím motorem již udělal. Nemáš dojem, že je to z tvé strany plýtvání časem a ochotou ostatních lidí v poradně??
Kup si vačky od Lexmaula.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1539 sec,0.1221 z toho dotazů.