• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bezpecnostni srouby
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KopA
Tuesday 28 November 2006 - 19:32:44 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Conn.Andre: Ted je mi trochu trapne po ty tvy odpovedi ale ja tyhle srouby na aute mam

Myslel jsem pripady odcizeni to si myslim ze bude problem ta hlava neni po obvodu za co chytit. Jinak v servise se to asi nejak sunda ale nemyslim si ze sadou, bud odvrtat (tvrzena ocel bude zuzo) nebo na to neco navarit jak psal vrgada ale to to odprdne asi i litak kdyz je v nem ten sroub utopenej. Ale to sem nemel na mysli.

Jinak kdyz stratis ten orech tak k ty sade sou papiry kde je hrozne dlouhy cislo, to posles vyrobci a on ti ten orech udela a posle. Asi v tom maj zakodovanej tvar nebo co.

A vrgada na jednom kole sem ten sroub sundaval cca 10x a nejevi zatim zadny znamky vymackani a to to dost utahuju myslim ze diky tomu tvaru vydrzi dost.

Zkratka nemuzu nez tyhle srouby doporucit stojej do 1000Kc (nejdrazzsi co sem videl a sehnal) a mam z nich fakt dobrej dojem. A taky vypadali nejlip ze vsech.

Web vyrobce Odkaz

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
kratein
Tuesday 28 November 2006 - 21:19:35 Citovat
Host
KopA:Mám stejný šrouby a zatím taky bez problémů.Když jsem je kupoval tak jsem si říkal že to alespoň těm zlodějům co nejvíc znesnadním.
vrgada
Tuesday 28 November 2006 - 22:16:08 Citovat
Host
litak to vareni vydrzel, i zbyvajici srouby byly temer ok, ja jsem si to zpusobil trochu sam, byl jsem linej zajit pro poradny kriz na povolovani kol a nasadi jsem ten nouzovej z auta a on ma blbej tvar zahnuty hokejky a trochu se to smelo, a to uz jsem videl, ze je zle, ale pak uz npepomohlo ani poradny naradi. K tomu nastal nestastny moment, ze ty kola tam byly dlouho zima+leto na dojeti a tak se to nejak zapeklo vice nez obvykle-ale zahodil jsem je po teto zkusenosti vsechny a uuz je tam davat nebudu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1493 sec,0.1244 z toho dotazů.