• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Record :: REKORD :: Rekord ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opel rekord e2 vlastnosti
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 13 November 2006 - 21:19:31 Citovat
Host
měl někdo z vás zkušenosti s Rekordem,jak to jezdilo,atd...?
Martas
Monday 13 November 2006 - 21:25:36 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

měl někdo z vás zkušenosti s Rekordem,jak to jezdilo,atd...?


Kdyz jsi zaradil rychlost dopredu jelo to dopredu kdyz zpatecku tak to couvalo, pri krouceni volantem to obvykle zatacelo _;

No vetsinou to byly stary poctivy motory s karburatorem takze to slo pekne za plynem ale zrovna tak tomu odpovidala spotreba.

[ Upraveno Monday 13 November 2006 - 21:29:20 ]
Corlis
Tuesday 14 November 2006 - 06:15:16 Citovat
Host
já jsem s ním před časem chvilku jezdil, půjčil jsem si ho na 14 dní od kolegy a moc pěkně se s ním jezdilo, ale přesně, jak říká Martas, jel jsem z ústí do jižních čech a zpátky na sever a spotřeba dost brutální. Ale parádní sedačky v hnědé barvě, super posez za volantem a i v pěti lidech velmi pěkné svezení.
kamarád už ho měl ale v kosmeticky velmi špatném stavu.
Skid
Tuesday 02 January 2007 - 08:08:17 Citovat
Host
Jo, je to super auto. Mám ho doteď, viz Odkaz

S tou spotrebou to tak hrozne neni, auto zere tak, jak se mu slape po krku, jednoho to nauci jezdit slusne ) Ale jinak, v kopci pri predjizdeni rozhodne nezklame a navic je s nim hromada legrace - Zadni nahon _;
ALDA
Tuesday 02 January 2007 - 20:29:55 Citovat
Host
Zdarec, je to super kára, měl jsem dvoulitr v automatu a byla to naprostá nádhera. Spotřeba po městě ale počítej tak 12- 13 litrů, po venku to žralo 7-8, protože samozřejmě nejhorší jsou rozjezdy. Je to pohodlný auto, který budí na silnici respekt, protože je to fakt koráb. Kupoval jsem ho před 6 rokama za 20 tisíc, byl absolutně v super stavu, dokonce měl Bosch elekticky řízené vstřikování. Po čtyřech letech šel pryč, motoricky v pohodě, trošku začaly chytat plechy, chtěl jsem prostě něco novějšího. Toť vše.
Marek
Thursday 03 March 2011 - 21:19:37 Citovat
Host
Super auto,já ho koupil a mělo 200000km a já nalítal dalších 200000km.Tahal jsem s tím auta z německa.1,8 a dobře tahal.Dal jsem tam plyn a ze 4 kvaltu jsem to předělal na 5kvalt.Velké auto a pohodlné, ale stárlo, tak jsem koupil vectru 2,5 v6 automat.
GeXeS
Monday 22 October 2012 - 22:42:22 Citovat
Host
Ahoj, já zrovna koupil Rekord C caravan neměl by někdo nějaký manuál - dílenské návody a tak? Aktuálně dumám nad přístupem ke kontrolce dálkovek - nesvítí a asi by měla
Anonymní
Friday 30 January 2015 - 13:25:41 Citovat
Host
Zdravím Já mám Rekordy 3 jednoho 2.3TD bomba kladivo na TDI apod havěť , pom 1.8i taky to není zlé ale TD je TD a do třetice 2.0i 85 kw ale ten bohužel nejezdí . Na tom TD máme kolem 700 tis km najeto a bomba prostě

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1585 sec,0.1090 z toho dotazů.