• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sintra
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Corlis
Friday 09 May 2008 - 07:02:08 Citovat
Host
ještě drobnost, nemohli jsme najít baterii, kde je schovaná?
Egi
Friday 09 May 2008 - 13:48:25 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
Gratuluji ke koupi. Baterka je ukryta před zraky na levé straně při pohledu proti motoru pod pojistkami a vzpěrou na které je nádržka na servo,viz foto. Měl jsem již tu čest ji měnit.



Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
Corlis
Saturday 10 May 2008 - 07:26:13 Citovat
Host
jj, objevil jsem ji včera, je pěkně schovaná. včera mi to nedalo, utekl jsem z práce v poledne a jel se na ní podívat. Nafoukal jsem si kola (jinak to má 235 nízkoprofil gumy, skáče to jak koza na silnici), baterie je total death, ale nastartovalo se po nějaké době, šepot motoru lehčí než letní vánek _; vlezl si dovnitř a kochal se, voňavý interier, absolutně nikde nezničen, ani venek (akorát chybí poklička na LP kole, ukradena u obchodu prý, ale seženu). Zahřál jsem motor a šup na silnici.....nádherný zážitek kromě toho skákání kol...nevím, jak budu řešit, dávat tam jiné gumy by bylo prznění vzhledu...uvidím.
Tak už jen vyřešit finance a jdu pro ní (dovolal jsem se pánovi z Opavy, který má naprosto vše, vozí to z Německa a cokoliv budu chtít, přiveze mi), takže neřeším ND. kdyby někdo chtěl telefon na něj, dejte vědět.
Egi
Saturday 10 May 2008 - 13:52:58 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
Pozor při koupi nové baterie. Kabely jsou připojeny jinak než je u Omegy. Nejsou zde objímky, ale šrouby s Witvort závitem. Baterka musí byt přesných rozměrů, ne větší, nevejde se. Místo je přesně udělané na baterku. U Opela není problém sehnat baterku, jinde jsem ji zatím nenašel.

Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
Meneator
Saturday 10 May 2008 - 14:16:24 Citovat
Host
Dokazal sem do sintry nacpat o 3 cm vetsi akumulator, ale bylo to drsny.... Nejsem si jistej jestli ho jeste nekdy vyndam Existuje na tu vymenu nejakej figl? Travit 2 hodiny vymenou akumulatoru mi neprislo uplne ok
Michal
Tuesday 20 May 2008 - 14:18:14 Citovat
Host
Corlis napsal ...

Ahoj, tak jsem se asi rozhodl prodat omegu a jít do Sintry 3.0 z rodinných dùvodù, potøebuji 7 míst. 240tis km, je servisována do poslední chvíle, knížka vyplnìná od autorizáku (razítka jiných barev atd, takže snad ok), nové rozvody. Mám ale trochu strach, abych se do toho nevysypal (cena 120tis) a nestálo mi to na dvoøe. Dle vašich poznámek ale snad ne. Nìkde v Opavì je chlápek, který na sintry má vše, tak se s ním spojím. Co mne mùže špatnýho potkat? dík.
p.s. s autem jsem se projel, automat øadí ok, vše vypadá normálnì a jede to jak èert.... _;




Kdybys jí z jakýchkoliv dùvodù nechtìl, ozvi se. je na prodej ještì jedna 3,0 V6 AT, 7 míst, 260tkm, serviska od Dobrovolného z Meziøíèí, nové oba výfuky vèetnì tlumièe, nová baterka Bosch Silver, tmavá fólie s atestem, nové pøední lampy + bi-xenony, doplnìná klima, STK do 5/09, nové rozvody (kladky + øemen), nový motorový olej + filtr, nový pøevodový olej Dextron 3, tažné, dvoje klíèe, car pass se všemi kódy k autu, nové brzdy. Absolutnì žádný problém, jede výbornì, od všešch servisních prací mám faktury, letní AL + zimní plechy. Email
Corlis
Saturday 28 June 2008 - 07:17:12 Citovat
Host
tak nakonec z koupi sešlo, celkem mne to mrzí, zainvestoval jsem do omegy do oprav těžké love (koupil bych si za ně jinou )) kvůli manželce, která ji miluje a nedovedla si to bez ní představit a to se sintrou svezla a také ji uchvátila. Jo kdyby člověk byl svobodný , tak by nemusel řešit....
WISAStar
Saturday 28 June 2008 - 18:14:38 Citovat
Host
pokud nekdo mate zajem tak mam na prodej sintru trilitra v peknem stavu. v plne nalozi. tel 608314824 na cene se dohodnem Odkaz
bos
Friday 13 March 2009 - 18:00:13 Citovat
Uživatel #314
Registrován: Saturday 12 March 2005 - 22:25:37
Příspěvků: 138
tak panáčkové,tak dlouho jste tu ty Sintry vychvalovali,až jse si ji tedy taky pořídil.Je pravda,že jsem si jí chtěl pořídit už pře 12-ti lety,ale to ještě stála pro mne moc penízků.Teď již cena byla přijatelná.tzn, že mám 3.0V6,bohužel bez el.bočních dveří.Zatím jsem s ní najel jen cca 500 km,ale blahem jen chrochtám.Tak oplům zdar a Sintrám zvlášť. _;

čus oplus bos
Opel Sintra 3.0 - LPG
Email
JardaB
Friday 13 March 2009 - 18:17:20 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak at slouzi, ja mam Pontiac Trans Sport a je to skoro to same, akorat to ma poctivej motor 3.8OHV a elektricky dvere

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1579 sec,0.1197 z toho dotazů.