• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Voda v kufru
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maxim
Tuesday 22 August 2006 - 11:01:17 Citovat
Host
panove, kdyz uz jsme u te vody v aute, tak mam nasledujici problem-vzdy, kdyz zaprsi a ja pak otevru dvere, tak z nich tece voda-zespoda tema dirama-je to normalni? mne se to totiz normalni nezda a nemam tuseni, kama se tam ta voda dostava... asi mi taky diky tomu reznou rozky dveri, hlavne zadnich u strany k motoru:-(
diky za kazdy poznatek
JOB
Tuesday 22 August 2006 - 18:25:06 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Nevím jaký máš na mysli množství tý vody, ale řekl bych že je to ok.Ty otvory jsou tam kvůli odvodnění.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Halis
Tuesday 22 August 2006 - 18:34:14 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Voda se ti tam dostává podél skel netěstnostmi na okýnkách a otvory vezpod dveří ta voda vytéká- to je v pořádku, pokud to je jen přiměřený množství (né potoky).

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
maxim
Tuesday 22 August 2006 - 19:37:04 Citovat
Host
abych pravdu rekl, tak mi to prijde zvlastni-na zadnem jinem aute jsem nic takoveho nevidel, aby po otevreni dveri po desti z nich cicurala voda...
v tom pripade to reznuti rozku zadnich dveri u dveri prednich musi byt zpusobeno stanim vody vevnitr dveri-to je nejake nevychytane reseni:-(
ma s tim taky nekdo zkusenost?
diky
VeBe 96 X20XEV
Charlie
Tuesday 22 August 2006 - 22:06:08 Citovat
Host
Sice nemám vectru, mám omegu A sedan. Nechal jsem se zavřít do kufru a ten samej princip s hadicí. Zjistil jsem, že v odvodňovacím kanálku kolem těsnící gumy je navřovaný zadní blatník a to byl ten problém. Musel jsem nadzvednout trochu gumu od okna a jemnou vrstvou silikonu (na vany) ten svár zatmelit. No, a je po problému. Možná to může být stejné i u vectry.
Klubru
Monday 06 November 2006 - 08:49:31 Citovat
Host
Taky se mi stávalo, že jsem mìl mokro a zatuchlo v kufru, mám VB 1996 hatchback 1.7 DT Isuzu.
A jak k tomu došlo?
Teï se asi zasmìjete, pøed rokem jsem si nechal vystøíkat dutiny a spodek auta.Asi po roce se zaèal výše zmiòovaný problém projevovat, když jsem svedl víko zavazadlového prostoru, tak na mì spod zámku kufru vždy vytekl èùrek vody, zaèal jsem pøemýšlet __; odkud by se ta voda mohla brát, kolem okna jsem to prolezl, ale nebylo tam vidìt žádné místo kudy by do mohlo zatéct, tìsnící guma je taky v poøádku, bádám pøemýšlím a nikde nic.
Po nìjáké dobì jsem si vzpomìl , že existují odtokové dírky, pro odvod kondenzované vody a zde byl zakopaný pes, dírky byly úplnì ucpané pøípravkem na dutiny, tak jsem je propíchl, z dírek vyteklo pár "deci" vody a už je klid, zatuchlá vùnì je v èudu a koberec je hezky suchý .
wombat
Wednesday 13 June 2007 - 22:14:48 Citovat
Host
Také jsem si všiml, že mám vodu v kufru (VeBe r.v. 2000 sedan). Protože tady tento mùj pøípad ještì nezaznìl, pøidávám jej k lepšímu. Voda se podél gumy dostala na spodní okraj kufru a tam stékala pøímo dolù štìrbinou v zapertlení plechù na kterých je guma nasazena. Pod tímto zapertlením jsou plechy bohužel pøes sebe tak nešťastnì, že místo aby voda vytékala ven, zatéká do kufru. Sundal jsem gumu a do tìch štìrbin pøišel silikon a ten jsem dal i v celé délce gumového tìsnìní. Nasadil na zapertlení a nechal pøi zavøeném kufru zaschnout. Teï už je v kufru sucho.
maxim
Wednesday 13 June 2007 - 22:30:00 Citovat
Host
Voda je potvora. Vodu ve dverich resim tak, ze je po kazdem desti otevru a necham vodu vytect-necham vekcu proste vyvencit a vodu v kufru jsem jeste neresil, ale asi taky dojde na zavreni do kufru, jak to tak sleduju Jinak diky za zkusenosti, aspon vim, kde ted hledat...
Pája J.
Thursday 14 June 2007 - 04:11:39 Citovat
Host
Tak se mi znovu objevila voda v kufru. Koukal jsem jako blázen. Zdá se, že mi netěsní to malé okénko trojúhelníkového tvaru za druhými dveřmi. O víkendu se na to vrhnu, kde je ten zakopanej čoklík.
Yper
Thursday 14 June 2007 - 10:30:20 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Pája J: pro hledání kudy voda do kufru teče se používá plavená křída.
Můžeš použít i obyčejnou školní kříku na tabuli.
Demontuj čalounění kufru a na stěny okolo kufru udělej široký pruh - nejlepší je, když je ta křída mokrá.
Pokud máš přístup ke křídě ve spreji - používá se při defektoskopii - praskliny u svárů atp. tak ta je vůbec nejlepší a tu tam na stěny kufru nastříkej - jde pak velmi lehce setřít.
A buď auto pokrop hadicí nebo čekej až zaprší a pak uvidíš kudy tam teče, protože voda v té křídě udělá cestičky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1559 sec,0.1244 z toho dotazů.