• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automatické rozsvěcení světel
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7] 8
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Hujer
Wednesday 26 September 2007 - 17:37:05 Citovat
Host
2 Yper:
V tvém popisu máš zásadní nedostatky: Ty šrouby nejsou dva, ale tři a nejsou dole, ale nahoře.
(pokus o vtip) ?lola
Našel jsem to a pro jistotu zvěčnil: Odkaz
Pozor, až to budete někdo hledat, je to za tím panelem pojistek zastrčený pod dolní hranou a přelepený černou izolační páskou, takže to není moc dobře vidět.
Informoval jsem se u nás v Opelu a mají to relé za cca 1300 peněz.
Dík za radu.
stavik
Wednesday 26 September 2007 - 20:18:12 Citovat
Host
Asi před rokem jsem ohledně výroby automat. spínání světel kontaktoval Palice, ale odepsal mi, ze z určitých důvodů (které tu nebudu psát) již další kusy vyrábět nebude. Avsak, pokud by jste ho nekdo prekecali, chci taky jeden kus.. Nejlépe kdyby se k tomu vyjadril sam...
Yper
Wednesday 26 September 2007 - 20:28:32 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Dobrý Hujééér! Ať to všici vidí na vlastní oči.

Každopádně "metelesku blesku!" ?lola

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
pepik
Wednesday 26 September 2007 - 20:30:24 Citovat
Host
stavik napsal ...

Asi před rokem jsem ohledně výroby automat. spínání světel kontaktoval Palice, ale odepsal mi, ze z určitých důvodů (které tu nebudu psát) již další kusy vyrábět nebude. Avsak, pokud by jste ho nekdo prekecali, chci taky jeden kus.. Nejlépe kdyby se k tomu vyjadril sam...


Není se k čemu vyadřovat, projdi si spětně poradnu.
Je tam napsané vyádření.
Neměl jsi to vytahovat....
MrMarian
Thursday 27 September 2007 - 16:03:17 Citovat
Host
Vdaka

To: Hujer

To je ten slavny konektor K-59? Ak ano tak to skusim najst a nieco sbastlit. Nieco som nasiel na strankach Odkaz . To je rovnaky konektor (k59) tory mas na obr. a ktory je na obr. na uvedenych strankach (ale je to opel astra F).

Vdaka za rady.

Marian
Hujer
Thursday 27 September 2007 - 16:13:53 Citovat
Host
Já už mám hotovo a jsem celkem spokojen. To relé OPEL je zřejmě stejné pro ASTRU a VECTRU a zřejmě i jiné, které mají připraveno denní svícení.
Proti jiným konstrukcím, které jsem měl možnmost vyzkoušet, mě u téhle vyhovuje to, že když potřebuji např v zimě kvůli topení, nebo v létě kvůli klimě stát s parkovačkami a běžícím motorem, stačí otočit spínač na parkování a automatika se vypne a svítí jen parkovačky,( v noci třeba u závor, v stojící koloně ap).
Jedinou malou výhradu bych měl k tomu, že se rozsvěcí dost brzy po nastartování asi 2-3 sekundy), to bych uvítal trochu delší prodlevu.
Takže se hned zeptám, jestli někdo neví, jestli se to originální relé nedá nějakým trimrem uvnitř trochu "natáhnout"?
MrMarian
Sunday 30 September 2007 - 15:43:29 Citovat
Host
Zdravim,

Ako hladam tak hladam, ale ten konektor neviem najst ... Mozete mi povedat (najlepsie ukazat na fotke), kde ho mam hladat. Uz som zufali ... Ja som si myslel ze bude v blizkosti poistkovej skrine ...

Dakujem za kazdu radu

Marian
Hujer
Monday 01 October 2007 - 00:53:19 Citovat
Host
Yper to celkem dobře popsal. Nejdřív si zkontroluj, jestli máš živou pojistku č 31 - S v kroužku - žlutá barva. Pokud ne, asi nebudeš mít osazen ani ten konektor.
Pokud ano, odsroubuješ panel s pojistkami a relátky a pod ním v tom otvoru hledej ten konektor. _;
Halis
Saturday 03 November 2007 - 10:54:44 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Tady je odkaz na aut. rozsveceni svetel Odkaz Pokud se to jiz nezobrazuje, tady je na nej kontakt: Email , tel: 777667779, ICQ: 19703582, Skype: tomisek1234. Cena je 399,-

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
miross
Tuesday 11 December 2007 - 07:59:23 Citovat
Host
MrMarian napsal ...

Zdravim

Nemate nahodou niekto skusenosti s automatickym spinacom svetiel ARS-SMART Odkaz . Funguje to na aute Opel Vectra B 1.6 16V r.v. 1998. Ako je to s montazou (jednoduche / zlozite), co je potrebne rozobrat, asi kolko casu zaberie priemerne zrucnemu cloveku ?

Vdak za info.

Marian


Ahoj ... Je to uz starsi vec, ale kdyby jsi se o to jeste zajimal.....
Takze, ja zapojil ARS smart vcera, na "seversky" konektor. Nic sloziteho kdyz vis co je co, v tom konektoru. Ale to tady vyse popsal tusim Legend.Takze pak jen draty a propojit ARS s autem. Na Odkaz to mas i s fotkama(vlakno"Celorocni sviceni - uprava zapojeni") Cena u me byla max 500.
Zdar

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7] 8  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1681 sec,0.1352 z toho dotazů.