• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Monterey :: MONTEREY :: Monterey motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Náhon tachometru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Japonský opel
Friday 07 April 2006 - 06:45:15 Citovat
Host
Potřebuju prosím poradit. Tachoment někdy ukazuje - se spožděním cca 20 - 30 km/hod __; . Někdy nejede vůbec. Když jede, škrčí v rádiu, ale točí se i stav ujetých kilometrů. Kde je napojen v převodovce? Já tam našel asi 3 různé vývody. Je to celkem zábava jezdit jen podle citu, zvuku motoru a otáčkoměru, ale jak zavedou ty body, tak bych nerad někde nějakej chytil. Předem dík.
Anonymní
Friday 07 April 2006 - 10:34:39 Citovat
Host
Japonský opel napsal ...

Potřebuju prosím poradit. Tachoment někdy ukazuje - se spožděním cca 20 - 30 km/hod __; . Někdy nejede vůbec. Když jede, škrčí v rádiu, ale točí se i stav ujetých kilometrů. Kde je napojen v převodovce? Já tam našel asi 3 různé vývody. Je to celkem zábava jezdit jen podle citu, zvuku motoru a otáčkoměru, ale jak zavedou ty body, tak bych nerad někde nějakej chytil. Předem dík.


Je celkem potreba vedet jakej mas motor a rok vyroby .....
Anonymní
Friday 07 April 2006 - 13:46:21 Citovat
Host


Je celkem potreba vedet jakej mas motor a rok vyroby .....
[/quote1144410287]
R.v 1993, 3,1l turbo diesel, manuální petikvalt s 4x4 a s redukcí 4x4. Stačí?
Martas
Friday 07 April 2006 - 13:53:15 Citovat
Host
Anonymní napsal ...



Je celkem potreba vedet jakej mas motor a rok vyroby .....
[/quote1144410287]
R.v 1993, 3,1l turbo diesel, manuální petikvalt s 4x4 a s redukcí 4x4. Stačí?



Tvoje auto neznam ale podle roku vroby a toho ze pises ze se "toci" pocitadlo kilometru usuzuju ze mas mechanicky tachometr a pak bych videl problem v tom tachometru, kdyz pocitadlo pocita a ne v nahonu .....
Japonský opel
Monday 10 April 2006 - 07:39:56 Citovat
Host
Počítadlo jede jen když jede ukazatel rychlosti. Snažil jsem se nahmatat zezadu přívod a nic tam není, pokud nevede z boku. To bylo první po čem jsem šel. Je ten náhon vůbec mechanický? Nikde jsem neviděl žádný bovden, jen drátky. Musím to dát někde na rampu, vleže na ulici se na to blbě kouká.
Martas
Monday 10 April 2006 - 07:42:05 Citovat
Host
Japonský opel napsal ...

Počítadlo jede jen když jede ukazatel rychlosti. Snažil jsem se nahmatat zezadu přívod a nic tam není, pokud nevede z boku. To bylo první po čem jsem šel. Je ten náhon vůbec mechanický? Nikde jsem neviděl žádný bovden, jen drátky. Musím to dát někde na rampu, vleže na ulici se na to blbě kouká.


Psal jsi ze se toci pocitadlo, tak jsem uvazoval ze mas mechanickej tachometr a tudiz i mechanickej nahon !
Japonský opel
Monday 10 April 2006 - 07:49:21 Citovat
Host
Asi jsem to blbě ze začátku napsal. Jed jen po té co vynuluji dílčí počítadlo a to jen někdy. Pak začne fungovat vše, rychloměr( ale s mínusem asi 20 - 30 km/hod), a jedou i obě počítadla.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1781 sec,0.1468 z toho dotazů.