• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Záhada CDR500
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
primus
Monday 06 March 2006 - 13:46:10 Citovat
Host
radsej kup nieco zo serie kenwood radii tie maju podporu ovladania na volante u oplov
Henry
Monday 06 March 2006 - 18:56:44 Citovat
Host
Ja myslim, ze tieto radia ani nemaju klasicky potenciometer ako byval v starsich. Ten knoflik na krutenie len vyraba impulzy UP/DOWN ktore idu aj z volantu. Ak sa pri toceni knoflikom meni cislo na displeji tak je problem v studenom spoji.
Mam radio z ceskeho VDO /Siemens, prehrava CD-MP3, spolupracuje s displejom MID a malo by ist aj ovladanie z volantu, ked to poriadne zapojim
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po bře 06 2006, 07:05 ]</span>
Sally
Monday 06 March 2006 - 23:09:45 Citovat
Host
Ahoj, takto mi také odešlo - byla to chyba od regulace hlasitosti v závislosti na rychlosti - bylo to napálené od neoriginál rádia. V rádiu opravdu není potenciometr.
Je tam jen takový krokáč, co dělá jen sepnutí - pulzy.
V tom to není. Je v tahu vnitřní zdroj - lepší sehnat jiné rádio. Sehnal jsem jeté za litr. Mám náhradní mechaniku CD. Honza
Marian
Wednesday 08 March 2006 - 12:00:10 Citovat
Host
Dik za rady. Nechcem uz do toho moc vrazat peniaze, v juni ma caka Renault Espace v plnke s panoramatickou strechou Zafira uz ma dost kilometrov, posledna prilezitost predat za normalny peniaz. BTW v sobotu radio dvakrat po sebe zabecalo a nic. V nedelu sa samo od seba zaplo. Zatial funguje. Ople ziju vlastnym zivotom )
Marian
Friday 17 March 2006 - 16:38:12 Citovat
Host
Tak radio si dalo zase pohov. Ak by mal niekto na predaj - najradsej nove - CDR500, dajte vediet. Dik.

Email
Marian
Friday 17 March 2006 - 16:38:12 Citovat
Host
Tak radio si dalo zase pohov. Ak by mal niekto na predaj - najradsej nove - CDR500, dajte vediet. Dik.

Email
Martas
Friday 17 March 2006 - 16:55:57 Citovat
Host
Marian napsal ...
Tak radio si dalo zase pohov. Ak by mal niekto na predaj - najradsej nove - CDR500, dajte vediet. Dik.

Email


Novy koupis opravdu tezko .....
Marian
Friday 17 March 2006 - 22:39:54 Citovat
Host
Nemate niekto prehlad, za aku cenu idu ojazdene CDR500? Viac ako 2000 mi pripada neludska cena.
JOB
Friday 17 March 2006 - 22:45:48 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No v anonnci jsou ještě občas vidět inzeráty na nový za 2.500,- až 3.000,- Je pravda že se mi ještě nepovedlo se někomu takovímu dovolat.

Kdyby jste měl někdo oskoušený rádio jiný značky za rozumný peníz ,který opravdu komunikuje s displejem a dálkou na volantu tak dejte odkaz na značku a konkrétní typ.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Marian
Friday 17 March 2006 - 22:50:14 Citovat
Host
No vsak prave, tiez ma jeden taky uz treti tyzden natahuje a dnes mi poslal mail, v ktorom pise, ze z toho asi uz nic nebude. tak sa obzeram po niecom inom. Ale vyvalit 2500 Kc za ojazdene radio, ktore mi moze odist rovnako ako to stare mi pripada vyhadzovanie penazi do luftu. Pripajam sa aj ja - viete o nejakom radiu, co normalne komunikuje s volantom a displejom? Nechcem do toho strkat nejaku striebornu rarohu, co blika jak UFO.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1646 sec,0.1314 z toho dotazů.