• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dynamizer
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Thursday 19 January 2006 - 19:59:29 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Marvy napsal ...
To Martas: 300 Euro bych dal za 10 kw, ale asi to bude kravina, co.

To riwal: co treba tvoje "trubka" je to na vykonu poznat?


..koncovej tlumič u Vectry je jen tlumič zvuku,takže výkonově žádnej rozdíl..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Thursday 19 January 2006 - 20:02:41 Citovat
Host
qpc napsal ...
Martas napsal ...
Tuhle jsem narazil na nejakou nemeckou stranku kde nabizeli za 300 euro zvednuti vykonu u X16XEL o 10kw. No ale ver tomu kdo chces ....

..to je blbost,já mluvil s člověk co do toho dělá,našel jsem v tabulkách u nejmenované firmy že u X18XE udělaj čipem ze 15koní na 140 ,takže v pohodě,u benzinové klasiky čip NIKDY neumí více než 10%


Tak kecam bylo to 10 koni, tady je odkaz

Odkaz

ale pokud je to nejakej nesmysl tak se omlouvam ja nemecky neumim ani slovo
qpc
Thursday 19 January 2006 - 20:07:21 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
10kobyl je Ok,ale za 300euro? mě to připadá jako nesmyslné plýtvání penězi,tady ti to udělaj také..,na to nemusíš do Němec..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


PeŤan
Thursday 19 January 2006 - 20:26:18 Citovat
Host
Jak již bylo řečeno buď rád že ti X16XEL vůbec jezdí bezproblému,což mě překvapuje a pokud chceš z toho víc tak jak již bylo řečeno vectra něco váží tak vyřezej a vyhaž co sebou vozit nemusíš a když vyházíš 200 či víc kilo veteši máš KW na váhu vozu hned přijatelnější.Tak bys to měl jako nejlevnější variantu pro lepší odpych, páč nic nekupuješ jenom vyhazuješ. Čao Peťan
JOB
Thursday 19 January 2006 - 20:31:23 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ještě taková malá rada jak upravit výkon vozu teď v zimě.Napadlo mě to když ráno vidím co jezdí kolem mě.
Když ráno ometete všechen sních a to myslím všechen né jen zapnout stěrače tak máte taky hezkejch pár kilo dole

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Thursday 19 January 2006 - 20:44:23 Citovat
Host
JOB napsal ...
Ještě taková malá rada jak upravit výkon vozu teď v zimě.Napadlo mě to když ráno vidím co jezdí kolem mě.
Když ráno ometete všechen sních a to myslím všechen né jen zapnout stěrače tak máte taky hezkejch pár kilo dole


Vubec nejlepsi jsou ti co to neometou a pak to fsechno mas na silnici ...
Anonymní
Friday 20 January 2006 - 01:19:04 Citovat
Host
PeŤan napsal ...
Jak již bylo řečeno buď rád že ti X16XEL vůbec jezdí bezproblému,což mě překvapuje a pokud chceš z toho víc tak jak již bylo řečeno vectra něco váží tak vyřezej a vyhaž co sebou vozit nemusíš a když vyházíš 200 či víc kilo veteši máš KW na váhu vozu hned přijatelnější.Tak bys to měl jako nejlevnější variantu pro lepší odpych, páč nic nekupuješ jenom vyhazuješ. Čao Peťan


to jedine, ze bych uriz strechu a dal na to kola z favorita, jinak je taky dobry nikoho nevozit

Samozrejme jisty problemy mam: kontrolka el. na me obcas sviti, dle diagnostiky kvuli lambde, ktera ztratila kryt a ten ted je ve vyfukovym potrubi. Neni ale jasny proc vlastne kontrolka sviti, kdyz lamde ztrata krytu nevadi. Typicky priznaky lambdy jako spatny start, cukani pri akceleraci a deceleraci nemam, spotreba je snad v norme. Dalsi veci je, ze mi (klasicky Vectra) jde nekdy blbe zaradit jednicka - to ale doufam vyresim tim postelovanim jak jsem tady cetl. EGR zaslepenej nemam, takze to me taky ceka. Me teda ne, nekoho kdo to umi &|
Protoze doufam, ze se to vse da vyresit: nejhur nova lambda a jednicku nadale s nejdriv naznakem dvojky, tak jsem se zacal zajimat o lepsi vykon.

...takze tak vesely to zas neni.
Marvy
Friday 20 January 2006 - 01:20:26 Citovat
Host
zapomel jsem to podepsat
riwal
Friday 20 January 2006 - 06:42:48 Citovat
Host
Marvy napsal ...
To Martas: 300 Euro bych dal za 10 kw, ale asi to bude kravina, co.

To riwal: co treba tvoje "trubka" je to na vykonu poznat?



Jak psal qpc, dostalo to to akorát takovej lepší zvuk (mám tam dvouplášťovou laděnou koncovku) ale jinak žádná změna, spotřeba, výkon - stejný, jen se mi ze začátku zdálo, že to šlo líp odspodu, ale mohlo to bejt subjektivní - mám to tak už dva roky.
Dejwyd
Tuesday 08 June 2010 - 23:29:22 Citovat
Host
No já sem tenhle motor taky měl... Pomocí chipu, svíček, sání a výfuku sem z něho vyhnal 125 kobilek a myslím že měl moc pěkný průběh a docela lítal když tam byl člověk sám. Dokud mi jedna slečna nezapomněla dát přednost a teď už mám new s X25XE

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1550 sec,0.1196 z toho dotazů.