• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Senator :: SENATOR :: Senator elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
oelmangel
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rob 2
Saturday 07 January 2006 - 13:34:28 Citovat
Host
Harri: Nebylo to na Tebe, ale pokud jsi otevřel odkaz od Palic, tak tam se k tomu někdo vyjadřoval. Nevím kdo, proto ono "někdo". To si prosím ověř, abych nebyl opětovně Tebou napadán. A pokud se podíváš na příspěvek od bruch, tak nikoliv já, ale on tuto hlášku nenašel. A k těm hláškám: Myslíš, že je opravdu takový problém otevřít Odkaz, kde je slovník hned na titulní straně? Omlovat se mi nemusíš.
Rob 2
Saturday 07 January 2006 - 13:41:59 Citovat
Host
Harri: Tak pro úplnost. Ten "někdo" je pod nick "Kalda". Pokud by šlo o něco "rychle...", začínala by složenina "Schnell...." Zpravidla, ale neplatí to naprosto vždy (pro němčináře, aby se zase do mě někdo nepustil)
Riki
Thursday 12 January 2006 - 15:20:46 Citovat
Host
Jak jsem se dozvěděl v Opel servisu v 99% je hláška "Oelmangel" na displeji palubního PC způsobena vadným čidlem hladiny oleje takže pokud máš manuální kontrolou oleje dost,tak se tím nemusíš zabývat.
Pavlii
Sunday 15 January 2006 - 10:27:30 Citovat
Host
Co se Oelmangelu týká, konektor u čidla je dost zrádný. Při mrazech je tam studený spoj, takže okruh není uzavřen, po výměně konektoru to dělává dál, setkal jsem se s tím i na jiných autech...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1644 sec,0.1320 z toho dotazů.