• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Frontera 2,4,i
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dan
Tuesday 29 November 2005 - 21:40:34 Citovat
Host
Asi je to bezporuchovy vozidlo , kdyz se tu nic neresi.
Tak kdo se osmeli dalsi ......
Dmcd
Wednesday 30 November 2005 - 08:13:19 Citovat
Host
Spis je problem, ze malo kdo z nas ji ma... Proto se tu nic neresi - podivej se do sekce Astra prip Vectra - tyto auta ma hrooomadu lidi.
Bad.Man
Wednesday 30 November 2005 - 10:30:07 Citovat
Host
No tenhle motor pokud vim, se dával do Omegy A a stejně jako 2,0 - C20NE tak i tenhle je nezničitelnej .... jinak Frontera je prej šit - teda aspoň ty první před faceliftem .... (sorry jestli jsem někoho urazil .... ale i fachman NIO to tvrdí tak snad se moc neplete )
K-P
Wednesday 30 November 2005 - 17:23:00 Citovat
Host
Je to možný, že je to průserový auto, ale jinak je to bomba kára. Měl jsem možnost si zajezdit ve Fronteře Sport, staršího data výroby, a za ten rozježděnej terén v areálu pracoviště to fakt stálo.
JD
Sunday 18 December 2005 - 13:13:49 Citovat
Host
Za těch pár let co jsem toto vozidlo provozoval musím jeho shitovost jedině potvrdit. Svezení sice super, užitná hodnota taktéž, ale spolehlivost je něco co od staré Frontery čekat nelze. Asi největší průser je elektrika, uhnívající kabeláž udělá své (hlavně kontakt u palivového čerpadla byl evergreen).
Pozor na jednu věc - tyhle kousky s motorem 2.4i pochází většinou z vozového parku strážců zákona (v kombinaci s bílou barvou je to téměř jistota) a z toho vychází i to, co všechno mají za sebou. Dají se poměrně dobře poznat podle dvou děr v masce (v těchto místech byla zřejmě stopka) a ve střeše (maják). Od toho ruce pryč.
B53
Saturday 07 January 2006 - 20:37:34 Citovat
Host
Zdravím Dmcd.
Jsem z malinko jiného rangu, ale říká se, že Campo je převlečená Frontera. Zatím ještě nevím do jaké míry toto rčení platí? Teď ale vážně. Jaké má Frontera řezení uzávěrky předního diferáku ? Já na Campu musím vylézt a ručně na obu kolech přestavit na náboji do polohy Look a obráceně. Mám však problém. Při jízdě, na polohu Free, se mi občas z pravého předního kola ozývají nepěkné zvuky. Myslíte, že by jste mi uměli seriozně poradit, nebo odkázat někam jinam? Za Vaši odpověď Vám předem děkuji. B53
Slaava
Tuesday 14 February 2006 - 22:36:05 Citovat
Host
To, co popisuješ není uzávěrka předního diferenciálu ale volnoběžky, tj. spojky kol a poloos. Pokud ti v nich rachtá, tak je rozeber, vyčisti a koukni na mezery mezi zubama klece a pohyblivýho vnitřku. Kdyžtak si zajdi k nám na Odkaz

Co se spolehlivosti vozu týče, je to stroj jako každej jinej, pokud se sere na servis, sere po čase auto na tebe. Nevidím to nějak moc kriticky, i když některé věci by ve Fronteře mohly bejt udělaný líp. U většiny starších modelů není problém elektroninstalaci vyměnit a je to v lati.
montík
Wednesday 06 December 2006 - 05:00:09 Citovat
Host
Slaava napsal ...

To, co popisuješ není uzávěrka předního diferenciálu ale volnoběžky, tj. spojky kol a poloos. Pokud ti v nich rachtá, tak je rozeber, vyčisti a koukni na mezery mezi zubama klece a pohyblivýho vnitřku. Kdyžtak si zajdi k nám na Odkaz

Co se spolehlivosti vozu týče, je to stroj jako každej jinej, pokud se sere na servis, sere po čase auto na tebe. Nevidím to nějak moc kriticky, i když některé věci by ve Fronteře mohly bejt udělaný líp. U většiny starších modelů není problém elektroninstalaci vyměnit a je to v lati.


Na fronteru opravdu na jejich samost.stránky,tady není nic.
jan wicha
Tuesday 19 April 2011 - 20:25:05 Citovat
Host
tohle auto je hodně dobre ale ma i své chyby ale kdyby měl někdo nahradní díly nebo vědel kde je levně seznat hlavně na motor tak napište na (janwicha@seznam.cz
wisastar
Tuesday 19 April 2011 - 23:47:52 Citovat
Host
jan wicha napsal ...

tohle auto je hodně dobre ale ma i své chyby ale kdyby měl někdo nahradní díly nebo vědel kde je levně seznat hlavně na motor tak napište na (janwicha@seznam.cz


Odkaz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1640 sec,0.1196 z toho dotazů.