• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pelovy filter - Corsa B
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Daniel
Monday 28 November 2005 - 12:11:17 Citovat
Host
Zdravim. Mam na vas jednu otazocku. Poslednych par dni ako prsalo, tak sa mi strasne rosili okna a to hlavne bocne a zadne. Celne ako tak stihalo ofukovat. Vvnutornou cirkulaciou to nieje, lebo ked som ju prepol tak sa mlzili totalne. Mno a bolo mi povedane, ze je pravdepodobne stary pelovy filter (to je fakt, asi nikdy nebol meneny - takze uz ma nejakych 8 rokov). Ale chcem sa opytat, kde sa tento filter nachadza. Ci sa k nemu lahko dostanem. Pripadne kolko stoji novy. Dakujem velmi pekne.
Dmcd
Monday 28 November 2005 - 13:41:15 Citovat
Host
Prachovy filtr je kdyz otevres motorovy kufr pod plastem kterej je u predniho skla - Astra F ho mela pod timto plastem, na Astre G je taky myslim taky pod plastem, na VeBe je primo ramecek s dvirkama... Ale nevim jak je to na CoB - bud je tam ramecek nebo spis musis sundat gumu na plechovym ramu aby jsi sundal ten plas a tam ten filtr uvidis...
K-P
Monday 28 November 2005 - 14:36:36 Citovat
Host
2 daniel: dmcd se trefil, musíš demontovat stěrače potom plasty pod nima, potom je tam ještě jeden krycí plast a pod ním je rámeček s filtrem.
Daniel
Monday 28 November 2005 - 15:44:07 Citovat
Host
Diky moc za rady. Este sa chcem opytat, je mozne ho vyhodit uplne. Alergik niesom, tak co _s103 Ale ide mi o to, ci sa do da poskladat aj bez toho aby tam filter bol.
Dmcd
Monday 28 November 2005 - 15:49:48 Citovat
Host
Tak to jsem rad, akorat me zarazi ze musis sundat sterace - ja nemusel - ten plast jde pekne vytahnou... Ale je pravda ze CoB je mala, tak asi setrili mistem i tam... No, hodne stesti!
Dmcd
Monday 28 November 2005 - 15:55:11 Citovat
Host
Nevadi ze nejsi alergik. Pokud filtr vyhodis, tak ti dovnitr pujde veskerej prach ze silnice - tzn. zaprasenej vnitrek v lepsim pripade, v horsim se ti muze seknout ventilator a nebude ti zavirat (otvirat) klapka vnitrni cirkulace...
JOB
Monday 28 November 2005 - 22:16:44 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Pokud koupíš obyč prachovej filtr tak to není žádná velká položka.Na omegu jsem platil cca 250,-kč kdyby jsi tam chtěl uhlíkovej tak ten je dražší.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Daniel
Thursday 29 December 2005 - 15:23:47 Citovat
Host
Hm, tak som skusal dostat dole siterace a nepodarilo sa mi to. Matku som povolil, ale nepodarilo sa mi stiahnut stierace z toho "tisic-hranu". Mate nejaky figel ako to dat dole?
JOB
Thursday 29 December 2005 - 15:34:56 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Co takhle stahovák ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Daniel
Thursday 29 December 2005 - 16:49:16 Citovat
Host
To nemam. Bez toho to nejako nejde?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1592 sec,0.1072 z toho dotazů.