• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
poooll
Friday 12 November 2004 - 13:31:59
Host
Zdravím, řeąím jak předělat podsvícení na corsu, protoľe to současný a seriový je fakt mizerný.
Zajímá mě, jestli náhodou s tím někdo nemá zkuąenosti chtěl bych to do modra nebo do červena. Zkouąel jsem tam dát diodové ľarovky modré s paticí jako je v parkovačkách(jsou uplně stejné) ale nesvítilo to vůbec :o/ moľná tím ľe byli tozptylový a ne bodový. Prostě jsem skoro neviděl kolik jedu.
Tak by mně zajímalo jestli to někdo řeąil.
Jo a mimochodem sháním jestli někdo nemá naskenované budiky v PC v lepąí kvalitě abych si je mohl upravit dle sebe a nechat vytisknout. Kdyby jo tak mi pls poąlete na Email
NIO
Friday 12 November 2004 - 21:17:51
Host
budiky ti poslou z Odkaz
Kanec
Tuesday 16 November 2004 - 20:33:56
Host
Chěl jsem mít palubku podsvícenou modře a tak jsem zkusil silikonový navleky, ale nebylo to ono. Svítilo to spíą do zelena a budíky nebyly moc čitelný. Tak jsem vypreparoval ľárovku z patice a místo ní naletoval diodu + odpor. Svítí to docela pěkně budíky jsou čitelný, ale protoľe celou palubku osvětlují jen tři ľárovky, aprotoľe dioda svítí bodové, chtělo by tam přidat jednu navíc (zatím nevím jak ), aby byla líp osvětlená i horní část palubky. Zkouąel jsem diodu lehce rozbrousit, ale výslede pomalu ľádný. Jetli přijdeą na nějakou vychytávku dej prosím vědět. dík
klubo
Wednesday 17 November 2004 - 12:42:58
Host
já sem taky některý diody jenom zvrchu zatřel bílou barvou/stříbrnou....
Anonymous
Thursday 18 November 2004 - 08:42:40
Host
Jo návleky jsou nanic, a ty ľárovičky taky nic, moc vyzkouąel jsem jak červený tak i modrý. Moľná diody by byli lepąí, jeątě mám normální ľárovičky se sklem do modra tak to vyzkouąím a uvidím.
Mnoo pochybuju ľe mě Odkaz poąlou naskenovaný budíky corsy :o/ nebo moľná jo ale za 700,- Kč nebo kolik to stojí.
Anonymous
Thursday 18 November 2004 - 08:44:17
Host
to jsem byl já poooll
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1560 sec,0.1286 z toho dotazů.