• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ,zaseklá klapka vnitřní cirkulace astra G/F , kabinový filtr....
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lososs
Monday 07 November 2005 - 06:01:36 Citovat
Host
Ahojte kluciii
Mám jeden takovej drobnej dotázek. Jak teďkom začíná přituhovat tak při jízdě na delší tratě se mi mlží okna, hlavně fšechny boční , odmlží se jen když otevřu okýnko. topení je v pořádku a ventilátor taky, nevíte někdo jak se toho mlžení zbavit?

Astra G Caravan, r.v.98, 1,6 16V

Dik Lososs


[ Upraveno Sunday 21 October 2007 - 16:43:53 ]
prtka
Monday 07 November 2005 - 07:08:54 Citovat
Host
A co vnitřní cirkulace...není zaseklý motorek a klapa je pořád pro vnitřek a vlhkost se ti honí pořád dokola.Vypni rádio ať je klid a přepni vnitřek/venek měl by se změnit intenzita na vnitřek je silnější..měl by jsi to poznat...nezapomeň ,že když máš knoflík jen na přední okno vnitřní nefunguje...musíš to mít jinam
Stefan
Monday 07 November 2005 - 08:11:16 Citovat
Host
Ak si dlho nemenil peľový filter, tak to bude zrejme on. Ja som mal tiež veľké problémy so zamlžovaním okien. Po výmene filtra je všetko úplne OK! Človek by neveril, čo môže spôsobiť nevymenený filter.
Prazdroj
Monday 07 November 2005 - 11:11:07 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Dej pozor ta klapka nefunguje při zapnutém foukání jen na přední sklo musíš přepnout na jinou polohu třebas na vnitřní to je pust to na obličej a na nohy.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Stefan
Monday 07 November 2005 - 11:23:19 Citovat
Host
Toť: Prazdroj to čo hovoríš už spomínal Prtka. Snáď by som dodal, že keď vymontuješ skrinku pred spolujazdcom (6 skrutiek) tak tú klapku je krásne vidieť a zapínaním/vypínaním vnútornej cirkulácie je možné skontrolavať, či naozaj preklápa. Osobne si však myslím, že to bude peľový filter. Výmena tu bola viackrát popísaná.
Lososs
Monday 07 November 2005 - 12:07:09 Citovat
Host
Díky kluci, mrknu na to a uvidim

Lososs
tokin
Monday 07 November 2005 - 12:14:29 Citovat
Host
Já si myslím, že je to tou klapku.Je to dost častý problém Asterr, mají totiž motorek, co ovládá tuto klapku pod neustálým napětím, tudíž se se... na každém druhém autě.Samozřejmě, že to může být i pylák, teď na podzim se zasírá kdejakým bordelem ze stromu zpadaným &|
Gullwing
Monday 07 November 2005 - 12:27:46 Citovat
Host
2Lossos. Je to někdy zapocený když k tomu přijdeš? Mohlo by ti tam taky někudy týct. Mrknul bych na koberce jestli nejsou mokrý.
Milan
Monday 07 November 2005 - 15:40:24 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Je to na 99 procent ta klapka, motorek je skutečně trvale pod proudem a přehřívá se a zasekává.Klapka pak zůstává v poloze vnitřní cirkulace.Měl jsem ten problé u mé Astry v létě.Řešil jsem to dvěma mikrospínači a dvěma diodama,takže když motorek dojde na doraz tak sepne mikrospínač a připojí diodu v nepropustném směru a tím je motorek bez napětí.Totéž se opakuje na opačném dorazu.
prtka
Monday 07 November 2005 - 15:46:41 Citovat
Host
Milane a všem elektronkám ten spínač a diodu jsi tam dal na ten zaseklý motorek a nebo sis sehnal jiný a hned si to tam pro jistotu dal?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2504 sec,0.2019 z toho dotazů.