• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Lesk jako blesk
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
freez
Thursday 01 September 2005 - 17:27:46 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Oťas:čéče nevim jak se to jmenuje já sem to dostal od kámoše odlil mi do sklenice měl toho celej kanystr ,je to taková nažloutlá sračka je to hodně husty jako med on to má od firmy co dělá čištění interiérů aut atd..skusim se ho zeptat co to je zač, sám nevim ,ale říkal že je to dost drahý dává se decka na pět litrů.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
K_P
Thursday 01 September 2005 - 18:01:50 Citovat
Host
Ty vogo, já taky nevím, u nás se čištění interiérů začalo dělat teprve nedávno. My pro změnu používáme nějakej červenej sajrajt a je to řídký. Bereme to odsud:

Odkaz
Lib
Thursday 01 September 2005 - 20:32:30 Citovat
Host
riwal ma pravdu, je to jak rika ... a me to fakt rozhodilo, ne ze bych si s lestenim nevyhral, to asi jo, ale proste uz to nebude ono, dycky si na to vzpomenu a mam chut s tim prastit ... coz ale nejde uprostred, tak to dodelam, ale to je spis z donuceni
karel_astra_coupe
Friday 02 September 2005 - 07:30:21 Citovat
Host
A co takhle neco na cisteni kozeneho interieru. Nemate nekdo zkusenosti s nejakou impregnaci nebo s necim podobnym?
fugas666
Monday 03 April 2006 - 08:17:20 Citovat
Host
K_P napsal ...

Ty vogo, já taky nevím, u nás se èištìní interiérù zaèalo dìlat teprve nedávno. My pro zmìnu používáme nìjakej èervenej sajrajt a je to øídký. Bereme to odsud:

Odkaz


Jo tak to bereme taky, pøedtim jsme používali nìjakou hustou hmotu, ale s timhle je to vìtší sranda myslim, že jsou to tyto prostøedky: Odkaz

A já když jsem to asi pøed rokem shánìl, tak mi poslali vzorek a už mì mìli
qpc
Monday 03 April 2006 - 08:44:00 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vosk od želvy je dostatečná a slušná ochrana.Kdysi jsem v Drucheme fasoval nějakej autopolish,ale bylo to samé,jako bys do diavy nalil mlíko,jen to bylo mastné,tfuuujj...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Friday 16 May 2014 - 20:13:54 Citovat
Host
Ohledně přípravy povrchu laku máte někdo zkušenosti a rady ohledně té plastelíny (CLAY BAR), která odstaňuje zaschlé a zažraný bordel v laku???

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1551 sec,0.1253 z toho dotazů.