• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Posilovač řízení
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
prtka
Thursday 10 November 2005 - 15:59:19 Citovat
Host
Henry ne ne ..to by jsi mě špatně pochopil....já jenom chci říct,že rok se trápím se servem a asi mám problém ve ventilu v převodce řízení a když jsem tam nalil Castrol,tak je po problému...prostě ta kapalina od Castrolu tomu ventilu udělala dobře...jinak si to neumím vysvětlit
prtka
Friday 11 November 2005 - 05:20:07 Citovat
Host
Jo ještě jestli s těma kapalinama jsem někomu zamotal hlavu,tak z toho si nic nedělejte já tomu taky nerozumím....včera jse ještě zkoušel ty kapaliny
Když jsem dal mezi prsty od Opla a třel jsem ji,tak na konci byla jakoby drsná...za to Castrol byl kluzký pořád...asi jsou na jiné bázi...ještě jsem včera mluvil o tom s Niem po ICQ a budu citovat.
Nio: vždyť jsem ti říkal před rokem ,že do serva je lepší ta kapalina do automatů.
Prťka: vždyť jsem ti říkal,že kdybych tě před rokem poslechl....co to kecám,kdybych tě před rokem poslechl,tak o servech nevím to co vím dneska ...konec citace.
Udělejte si každý obrázek sám...já už budu používat jenom kapalinu do automatů.....jo a mám to 3 den a nic a volant je jakoby lehčejc točitelný
Pepa
Tuesday 20 December 2005 - 21:47:23 Citovat
Host
Čau kluci potřebuju poradit jakou kapalinu mám nalít do serva na VC byla tam nějaká zelená a nevim jestli tam můžu dát tu červenou od Castrolu. Chcu měnit celou náplň.
Nebo co tam nalíti.
Díky
prtka
Wednesday 21 December 2005 - 05:45:44 Citovat
Host
Zkráceně...neblbne ti to....na co měnit ,zbytečné ,máš nové auto....opravdu chceš vyměnit,tak zelenou..záruka..ale musíš vylít vše z řízení a z nádobky,jinak je to zbytečné.Nádobku nevím jestli vyliješ ,když odpojíš trubky a spustíš servo...nevím..jimak obrátit nádobku...blbne ti,tak Dexron III ,ale radši napiš co ti blbne
Pepa
Wednesday 21 December 2005 - 16:54:03 Citovat
Host
Nic už my neblbne akorát jsem ho celý měnil tak to mám vypuštěný ,
A myslíš že tam mám dát to zelený od castrolu ale je na tom napísáno že je to do manuální převodovky.
A nebo ten dexron III ale ten je zase červený.
Tak a teď babo raď , teda prťko raď. Víc hlav víc ví.
prtka
Friday 23 December 2005 - 07:16:45 Citovat
Host
Pepo...ne pleteš si to...zelená je bez názvu origo od Oplu...asi 300kč litr...a červená je od více fyrem, ale specifikace Dexron III...není to moc složité prostě zajeď do Oplu a kup kapalinu do serva...pokud máš servo nové a neblbne je to jedno
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá pro 23 2005, 12:35 ]</span>
Pepa
Friday 23 December 2005 - 12:25:06 Citovat
Host
Prtka íky už ji mám z hOpla a stála 320 kč jak říkáš.
franc69
Saturday 18 February 2006 - 11:34:50 Citovat
Host
Ahoj, vidím, že máš spoustu zkušeností se srvem, někdy je to šílené, hledáš, ptáš se a nakonec je to blbost, to znám... Ale k věci mám VB kombi 1,6, a mám též problém se servam. Zpočátku občas šlo blbě zatočit volantem, nechal jsem dolít panáka oleje do nádržky, chybělo asi 8mm. Nic se nezměnilo ani při pokusech to odvzdušnit, se studeným motorem to šlo ale po chvíli stejný problém. Někdo mi poradil vyměnit olej, v servisu mi to udělali chvíli se zdálo, že dobrý, ale teď mám pocit, že se stím musím doslova přetahovat, vypadá to jako kdyby šel tlak na obě strany do řízení. Nevím co mi tam ti odborníci nalili, údajně kvalitní hydrauliku. Dřív když to fungovalo si při zatočení volantem motor přidal aby to čerpadlo zvládlo, teď točí pořád stejně. Když potřebuju na místě zatočit občas pomůže přidat plyn, někdy ani to ne. Je to velmi nepříjemné při manérech třeba na kruháči-doslova o držku. Zatím mi každý odborník řek něco jiného, nejlepší všechno vyměnit za tučnej peníz.
Dík za radu
prtka
Sunday 19 February 2006 - 06:51:47 Citovat
Host
jde o to jestli ti to servo někdy jede ..někdy ne...nebo ti nejede vůbec...tobě čerpadlo honí klínový řemen...ale ještě tam je něco elektrickýho...co hlídá ty otáčky podle rychlosti...atd...nevím přesně...takže zkontroluj pojistky...pak je důležité co ti tam nalili...jestli to vypustili celé..je třebo to vypustit z nádržky i s řídící tyče....nebo s té trubky v které běhají písty a tlačí kapalinu...dále tam nalít kapalinu do automatických převodovek...je jedno od jakého výrobce...ale specifikace Dexron III...aspoň...do el. opravdu nevidím...nemůžu sloužit...ale pokud by to bylo mechanické...zeptej se co ti tam nalili...a jestli to vylili s obou věcí...stejně ti řeknou ,že to vypustili a nemusí to být pravda..pokud by to bylo v čerpadle...jsou tam lopatky,které odstředivou silou vyjíždějí...časem se jemně ohnou a nevyjedou...a tím to netlačí...dá se to jemným smirkem přejet a srovnat je...prvně bych zkusil ještě jednou vyměnit kapalinu...jak jsem říkal...ale musí se to provést ,jak jsem popisoval...a zkontrolovat jestli není nějaký volný spoj od serva k řídící tyči
Anonymní
Saturday 18 April 2015 - 08:01:18 Citovat
Host
gde je nadobka na servo 1999 opel zafira poradte prosim dakujem

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1640 sec,0.1010 z toho dotazů.