• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mute a IGN u radia CDR 500
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr P
Sunday 12 June 2005 - 22:02:42 Citovat
Host
Pro dokonale zapojeni HF Nokia, bych potreboval na radio CDR 500 pripojit zluty kablik MUTE, automaticke ztlumeni zvuku pri prichodu tel. hovoru. Vim, ze toto radio podporuje PHONE a zaroven i to ztlumeni, ale netusi nekdo jak to zapojit? Kam ten kablik napichnut do radia?
Pak od HF vede jeste modry IGN, ten slouzi k odpojeni od elektriky pri vypnuti zapalovani. Ale ten mne tolik netrapi. Ona se ta HF pry odpoji po 2 min necinnosti sama. Ale kdyby i tohle nekdo vedel, byl bych rad. Jinak tu HF jsem uz zapojil a funguje, ale bez toho MUTE je to na prd. Poradi nekdo??
Pab
Sunday 12 June 2005 - 23:10:12 Citovat
Host
Sam jsem to delal minuly tyden na opel vectra b, mam sice radio cdr 300 ale princip je stejny. Vymontoval jsem radio a draty k +12, ign, zem a mute uz byli napojeny a tak jsem hledal kam to vede a vede to do pojistkovy skrine vpravo je takovy cerny konektor 5x1 cm tak to je ono, je to ale dost special konektor. Vzdal jsem to a udelal jsem odvody kabelu hned u autoradia podle obrazku na tady Odkaz , neni na tom nic slozity a jede to skvele
Petr P
Monday 13 June 2005 - 15:04:44 Citovat
Host
Diky Pab
To je presne ono, obrazek konektoru nema chybu, ten mi chybel. Dnes to dodelam. Ale jinak jsem to udelal stejne, draty jsem napichnul primo do konektoru radia, nikam dal jsem je netahal.
PetrP
Monday 13 June 2005 - 18:04:50 Citovat
Host
Tak jsem to napichnul ten kablik od HF pro Mute do radia, dle obrazku do konektoru 2, ale to Mute nefunguje. Treba je to u te 500 jinak. Jak je to s tim zobrazovani na displey PHONE nebo MUTE, zobrazi se Ti to kdyz nekdo vola a radio se Ti stisi? Nebo jen se ztisi radio? Mne by samozrejmne stacilo, aby se stisilo to radio, ale nevim jak to udelat
Tusite nekdo? Jinak HF maka o.k.
PaB
Monday 13 June 2005 - 23:14:46 Citovat
Host
nemyslim si ze by to bylo jiny u 500, konektor je snad standard a melo by byt stejny. Funguje to takto, mam HF sadu s bluetooth a mam BT trvale zapnuto a sparovano s HF. Prijdu do auto zapnu klicek po asi sekunde to pipne, na displaji se napise phone a asi po dalsich 2 sekundach to zpet pusti radio. Kdyz nekdo vola, radio se vypne (ztisi se hlas na nulu) a misto RDS se tam napise PHONE a v malym repro HF sady to zvoni. Po ukonceni hovoru se to zase prepne zpatky na radio.
PetrP
Tuesday 14 June 2005 - 13:09:16 Citovat
Host
No tak jak to popisujes je super, ale asi tam mam jeste neco spatne. Ja to mam zapojene takto: do konektoru 4 mam z HF pripojen cerveny - proud, do konektoru 8 mam pripojen cerny - kostru, do 2 mam pripojeny zluty - MUTE. Ten modry z HF pro IGN jsem nedal nikam. HF se chova tak, ze po zapnuti klicku se spusti radio a zaroven mi pipne HF a zacne dobijet tel (mam ho v drzaku). Ale prave phone a to ztiseni nefunguje. Mohu to zkusit pres bluetooth, jestli se to nejak zmeni, ale o tom pochybuji. Neni problem v tom, ze mam zapojeny ten proud do 4 a nemam zapojene to IGN?? Myslel jsem, ze je to zbytecne zapojovat jinak, protoze se to chova s proudem tak jak ma tzn. po vytazeni klicku ze zapalovani se mi vypne radio a zaroven i HF.
Muzes mi prosim tedy jeste rict jak mas zapojene ty ostatni draty ty - proud a IGN, kostra je jasna . Diky

Jinak vcera jsem volal Andrejovi a radil at si zmerim jeste proud u toho mute - melo by tam jit nejakych 5 voltu (cca pulka z 12ti, snizeni voltu dela vlastne prave to mute).
PaB
Tuesday 14 June 2005 - 23:24:28 Citovat
Host
ja mam zapojeno 2,4,7,8 a je docela mozne ze modry drat je vas problem
Petr P
Thursday 16 June 2005 - 16:53:43 Citovat
Host
Tak uz to mam zapojene. Ale tak si predstav, ze MUTE mam na 3 a to IGN jsem ani zapojovat nemusel. Staci mit zapojenou 4 a chova se to tak, ze po vypnuti klicku (vytazeni) se vypne radio i HF. Na te 2 to nic nedelalol, tak jsem to udela, jak mi poradil Andrej. Promeroval jsem to a zjistil ze na te 3 bezi jen tech 5-6 voltu, tak jsem tam strcil ten zluty MUTE od HF a hned to fungovalo. Takze je to divny, asi fakt u toho mojeho auta (VB 1.6 16V) je to trochu jinak. Jen jeste jedna vec je zvlastni, ze to na displeji nenapise phone, ale message. Ale to je jedno, hlavne ze to jede. Co se mi ale moc nelibi, ze jakmile sahnu na telefon, zacnu listovat, tak hned se to radio ztisi. Proste pri kazdem stisknuti cehokoliv na tel se ihned to radio ztisi, na displeji sviti message. Mozna to tak ma byt, ale u sl. auta, kde mam HF take s nokii, ale starsi typ, se mi to tak nechova, ale to je asi zavisly na vice vecech. Ale diky za help
HF CK-7W zapojeni
Thursday 28 June 2012 - 22:56:30 Citovat
Host
Dekuji za informaci a diky bohu za takoveto fora...me to narame pomohlo

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1185 sec,0.0909 z toho dotazů.