• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR, kde je , jak zaslepit , co to je , proč tam je a jiné dotazy hledej zde!!!!
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
spodli
Sunday 26 June 2005 - 18:11:25 Citovat
Host
pr»ka napsal ...
stříknutí teflonu snad do krokáče, ne nebo se pletu
ne, je to fakt do EGRU, psal to NIO někde tady:
Odkaz
B.F.G.
Tuesday 13 May 2008 - 15:40:32 Citovat
Host
Provedl jsem zaslepení ERG ventilu a žádné zmìny nepozoruju. Mìlo by se po zaslepení dìlat nìco s elektronikou, odpojovat baterii, nebo nìco jiného?
Martas
Tuesday 13 May 2008 - 15:44:16 Citovat
Host
B.F.G. napsal ...

Provedl jsem zaslepení ERG ventilu a žádné změny nepozoruju. Mělo by se po zaslepení dělat něco s elektronikou, odpojovat baterii, nebo něco jiného?


A jake zmeny jsi ocekaval resp. jake priznaky te vedly k zaslepeni ?
B.F.G.
Tuesday 13 May 2008 - 21:59:18 Citovat
Host
Vedly mě k tomu problémy s cukáním za studena(nakonec možná pomohlo zvýšení venkoví teploty, nebo použití čističe na vstřikování, neb to již nedělá), velmi nervózní reakcí na přidání a ubrání plynu (např. skorovolnoběh na dvojku a sešlápnutí pedálu/povolení, typicky popojíždění v koloně), a velmi pomalé "spadnutí plynu" při rozjezdu se studeným motorem (občas musím sundat nohu z plynu 2-3 sec. před sešlápnutím spojky - možná "špatná funkce sytiče").

Předpokládal jsem dále, že lze mít čistější plnění motoru a nižší spotřebu. Ovšem myslel jsem, že by se měla řídící jednotka naučit fungovat bez erg?
Tomin
Wednesday 14 May 2008 - 17:58:50 Citovat
Host
Co vim, tak EGR se otevira jen pri stredni zatezi, tedy jako ustalena jizda ...
(Nevim to ale na stopro.)
To by pak nemelo mit vliv na tvoje zacukavani dvojky od volnobehu a podobne.
To bych sel spis po svickach a kabelech.
Pokud by byl zanesenej a netesnil (nevim jestli to hrozi), tak mozna ... :_:n

To pomale vraceni plynu (spise teda otacek, ze) pri studenem motoru - muze byt normalni projev ridici jednoty (jede rezim "sytic"), nebo se ti pridira ventil rizeni volnobehu. Ale jestli to dela furt stejne pokud je to studeny, tak bych to videl na ten normalni projev.
Moje Omca pokud je teplota k nule, tak to dela prvni sekundy taky. Takovej volnobeh 2700 ot. na krizovatce kde se po tobe vsichni otoci moc nepotesi __;
Ale je to jen prvnich par (set) metru.
Reavis
Saturday 24 May 2008 - 21:03:45 Citovat
Host
Zdravim, neviem si dat rady, najst obrazok aj s navodm na zaslepenie egr na astre 1.6 motor X16XEL. raz som ho tu nasiel aj ulozil ale som formatoval pc a je v ..., velka vdaka za odkaz
Martas
Saturday 24 May 2008 - 21:14:19 Citovat
Host
Tady mas





kde je EGR u obou modifikaci X16XEL. Pokud mas Astru F tak je to ten vrchni obrazek a EGR je pod tim velkym sani a je k nemu velmi spatny pristup.
Reavis
Saturday 24 May 2008 - 21:29:42 Citovat
Host
vdik, mam G, cize spodni obrazok
B.F.G.
Friday 20 June 2008 - 16:02:52 Citovat
Host
Trochu OT.
Na co je ten stříbrný váleček na spodní fotce nad šipkou, vede z něj na horní straně z boku gumová hadice a ze spodu do něj vede trubka s převlečnou maticí. ???
KopA
Friday 20 June 2008 - 22:28:24 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
B.F.G. to je regulátor tlaku paliva.
Všimni si, že je součástí lišty, která spojuje všechny vstřikovací ventily (to hranatý).
Podobnou, ne-li stejnou věc najdeš na každým autě v těchto místech (teda pokud jde o benzín a stříkačku).
Ta trubka s převlečnou matkou to je přívod paliva a ta hadička to je regulace (podtlak).
KAPIŠ?

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1841 sec,0.1258 z toho dotazů.