• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Lambdy y26se
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
wisastar
Tuesday 26 March 2013 - 18:37:37 Citovat
Host
Tak sem si koupil Opcom abych zjistil jake lambdy jsou ko. Ted bych jeste potreboval poradit jak zjistim jaka je jaka Jsou tam 4. A nejsem si jistej jestli sem pri vymene automatu neprehazel kabely....
wisastar
Wednesday 27 March 2013 - 08:33:09 Citovat
Host
Jeste dotaz k vaze vzduchu... porad to ukazuje 3 kg za hodinu. I kdyz motor vytocim do plnejch... Takze je asi taky spatna co?
WISAStar
Friday 29 March 2013 - 15:13:35 Citovat
Host
Takze lambdy... 1.1 je prava strana regulacni pred katem, 1.2 je prava strana kontrolni za katem, 2.1 je leva strana regulacni pred katem, 2.2 je leva strana kontrolni za katem.

Zajimavy je ze i kdyz je odpojim, na diagnostice porad skace nejaky napeti v mV a prepina se porad ACTIVE a INACTIVE....

Odesla mi lambda 1.2 ktera je pouze kontrolni tak snad to nema na rizeni vliv. Kontrolka ale sviti. Dal je v chybach napsana vaha ktera stale ukazuje 2-3 kg/h.
WISAStar
Friday 29 March 2013 - 15:25:03 Citovat
Host
Jeste by me zajimalo cim se lisi v katalogu lambdy pred a za katem? Je to pouze delkou kabelu?
FastArrow
Friday 31 May 2013 - 23:41:49 Citovat
Host
Čauec.. ty máš 2,6 omu? Kupoval jsem od tebe kdysi AT v Mělníku jestli pamatuješ . Taky jsi měl 2,5TD.

Taky jsem si koupil OPCOM a zajímalo by mě kolik má ukazovat váha? Kde bych našel ty údaje? Mně váha ukazuje 10 kg/h 1,27V - volnoběh- 92st.
FastArrow
Saturday 01 June 2013 - 23:48:23 Citovat
Host
Přikládám moje hodnoty na volnoběh: pozná z toho někdo jestli je váha ok? Kolik má ukazovat na volnoběh? viz SCREEN

[ Upraveno Saturday 01 June 2013 - 23:51:19 ]
Tomek
Tuesday 12 March 2019 - 18:51:46 Citovat
Uživatel #5232
Registrován: Wednesday 13 February 2019 - 08:45:39
Příspěvků: 1
Ahoj všem, přidám dotaz k tématu,nebo respektive můj problém. Rozsvítil se mi check engine s chybou 0155,což by měla být regulační lambáda na straně řidiče(první sonda před katem). Sondu sem tedy vyměnil, resetoval jednotku a zdálo se vyřešeno, ovšem po cca 10 kilometrech se check engine rozsvítil znovu se stejným kodem a stejnými příznaky jako před výměnou. Napadá někoho po čem se dále pídit? Díky moc

Toyota Supra mkIII
Opel Omega B FL
walto
Wednesday 10 April 2019 - 21:38:57 Citovat
Host
kedysi som to tiez riesil: na zaciatku na chvilu pomohlo prislusnu lambda sondu vycistit, po nejakych km sa ale chyba znovu objavila, potom sa mi prepalili katy na bokoch (cumel som jak puk), v tej dobe mal motor cca 200 tis a bral cca 1 l 10W 40 na 1000 km, tak som hladal dalej a zistil som, ze je chyba vo vyzlecenych guferkach na par ventiloch. nasledovala vymena guferiek, oboch katalyzatorov a stav dnes? 381 tis km, spotreba oleja do 0,5 l/10 tis km a Ek pri cca 378 tis km - vsetky lambdy ok, vsetky exhalaty hlboko pod povolenym maximom = technik na STK neveril. mnoho stastnych km prajem!!!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1450 sec,0.1125 z toho dotazů.