• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problem s automatickou prevodovkou
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marek
Thursday 15 May 2014 - 14:25:13 Citovat
Host
Dobry den chcem sa spytat ci nahodou nemal niekto takyto problem popripade ako by sa to dalo vyriesit a ci sa to da vobec opravit
Opel vectra C GTS 2.2 r.2003 pri zaradeni D cele auto tak trochu trhne (tak isto to stpravy aj pri spiatocke)ked idem rychlosti zaradi bez problemov ale zrazu znicoho nic mi trhne trochu auto prevodovka pise ze je zaradena rychlost 5 ale prevodovka ide na 3 podla mojho posudenia a podla otacok a dalej uz neradi ziadnu rychlost a rozsvieti sa kontrolka vedla decka auto s klusom ktory znamena (Elektronika motora, Imobilizér, elektronika prevodovky naftový filter)
ked auto zhasnem a znova nastartujem tak zas sa sprava tak isto len potom svieti kontrolka (Vyfukove emisie)
ked som stym bol na diagnostike tak napisalo chybu zly pomer prevodu lenze ten chlapik sa nezaobera automatmy tak mi to nevie opravit
chcem sa spytat kolko by ma to vyslo a v čom presne moze byt v tej prevodovke asi tak chybne dakujem za odpovede



Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1539 sec,0.1071 z toho dotazů.