• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
motor za tepla zle štartuje
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Onki
Monday 09 December 2013 - 16:12:30 Citovat
Host
Změnil jsem opraváře a hned mi skoro s jistotou řekl, že jsou to vstřikovací ventily. Vyndal je, nechal zkontrolovat a opravdu, místo nějakých 26 atmosfér dávaly kolem 17-19. Jsou to ale Denso, který opravit nejdou, pro motor Z17DTH, potřebuju 4 a jeden za 9500 Kč, brr! Hned jsem zaangažoval známého v Německu a budu je mít jeden za 180 euro, tak aspoň tak. Budu se modlit, aby to bylo ono. Opravář je specializovaný na Oply, tak mi nezbývá nic jinýho, než věřit, práce prý tak na 1-2 hoďky...
Anonymní
Thursday 17 April 2014 - 11:52:24 Citovat
Host
PROBLÉM VYŘEŠEN!
Vše bylo způsobené startérem. Dal jsem fungl nový a jezdím už 14 dní bez závad. Ten původní už nedokázal při ohřátí zaslat info do ŘJ kolik natáhnout správné množství nafty. Nebo tak něco. No se picnu.
Startér 3800 Kč.
Práce 1200 Kč.
Nový opravář (už třetí) a moje úleva- K NEZAPLACENÍ!
JardaB
Thursday 17 April 2014 - 13:36:59 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Coze? Starter neco nekam posila??? To jsem jeste nevidel ani neslysel...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Anonymní
Friday 18 April 2014 - 09:27:40 Citovat
Host
Já taky ne! Prý když je startér/motor už trochu zahřátý, tak někde něco vyhodnotí, že je třeba dodat míň směsi, ale zase když byl úplně zahřátý motor na 90, tak to chytalo dejme tomu ještě do 5 minut po vypnutí dobře. Mělo mě to i napadnout samotnýho, když mi to chytlo vždy na roztažení jiným autem na první brnknutí, že není něco v cajku se startérem...
Martas
Friday 18 April 2014 - 13:26:08 Citovat
Host
To ale nikde zminovano nebylo ze roztahnout to jde v pohode.

Myslim ze starter mel vetsi odber a kdyz se vic roztocil (u teplyho motoru) kleslo palubni napeti natolik, ze uz nejaka eletronika nefungovala jak mela - starter sam o sobe nikam nic neposila.
Anonymní
Saturday 19 April 2014 - 10:15:13 Citovat
Host
Zmiňoval jsem to 12.11.2013. Ještě jsem se po tom pídil, ale nic kloudnýho jsem nezjistil. Jsem jen rád, že to funguje, trápil jsem se s tím skoro rok... Ale špatným startérem to bylo stopro.
Martas
Saturday 19 April 2014 - 11:03:02 Citovat
Host
U Dieselu je to pomerne bezne ze na sarter to nechytne nebo za dlouho ale na roztlaceni hned ... Casto to byva slaba baterka ktera uz nedava potrebny vykon a tech par obratek za minutu/nizsi palubni napeti zpusobuji tenhle problem - v podstate totez je starter ne uplne v koncici.
Anonymní
Monday 21 December 2020 - 12:01:26 Citovat
Host
Dobrý den preji mám též opel meriva 1,7 tdci a při studeném motoru nastartují na brnk jak je motor teloučky tak nenastartují nechápu čím to je měl jsem ho v servisu v oplu a tam mi to zkoumali a platil jsem zbytečně 6500 kč za to že promeřili něco v motoru těsnění pod víkem toď vše platba 6500 kč a řekli že potíž spočívá v tom že je zapotřebí vyměnit nějakou 2 hmotu něco na spojce což mě přišlo blbé a dost trapné asi neměli si co vymyslet tak řekli tohle a vybrali tu nejdražší součástky abych jim zaplatil rovných 14000 kč prosím poraďte mi díky moc za pomoc

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1333 sec,0.1059 z toho dotazů.