• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Znáte někdo tato auta?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Manny
Wednesday 13 November 2013 - 12:16:59 Citovat
Host
Ahoj všichni,
omarodil jsem Omegou a uvažuju o koupi. Mám s ní už nějaké zkušenosti, jezdil jsem OB 2.0 16V.Koukám se v Německu a u nás jsem narazil na tyhle dvě, tak jestli je někdo neznáte:

1) http://www.sauto.cz/osobni/detail/opel/omega/12274637?goFrom=list
- ta se mi jeví na první pohled v inzerátu jako lepší. jen má nějakou přizvednutou haubnu(nebo je snad otevřená?)

2) http://www.sauto.cz/osobni/detail/opel/omega/11726936?goFrom=list

- u obou je VIN i RZ
Martas
Wednesday 13 November 2013 - 12:24:21 Citovat
Host
Ta zlata byla urcite bourana a navic z Ostravy, kilometrum neverim ani u jedne a obe jsou bud novy v CR nebo privezeny max. jako dvoulety.

[ Upraveno Wednesday 13 November 2013 - 12:26:18 ]
Manny
Wednesday 13 November 2013 - 13:06:08 Citovat
Host
A navic z Ostravy ... tím myslíš pšonska šmelka?

Nerozumím "přivezený jako dvouletý" v tom bude nějakej fígl o kterým nemám páru. Auto je buď koupený v ČR, nebo je dovezený. Tak jak jsi to napsal ty mám pocit, že se dá dovézt dvouletý auto a postavit na papíry jako koupený u nás nový??? Tomu moc nerozumim, jak jsi to myslel.

Ano, kilometry jsou problém vždy.

Navíc ta stříbrná je už hodně dlouho bez STK.
Martas
Wednesday 13 November 2013 - 14:38:04 Citovat
Host
Globalne plati (snad Ostravaci prominou) ze auto z Ostravy je spatne.

Bylo mysleno ze bud jsou novy u nas nebo dovezeny jako hodne novy, ze to proste neni dovoz treba loni.
Colommbo
Wednesday 13 November 2013 - 14:50:08 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Many: Zas tak extra to nesleduju, ale mám dojem, že všechna ta auta jsou v nabídce už dost dlouho. Na druhou stranu to má (ne)logiku, lidi dneska preferujou hlavně maličký a nízkoobsahový prdítka majíce strach, že velký motor je sežere. Píšeš (na jiném fóru) že by ti stačila dvadvojka, ale motorem 2.5 nebo 2.6 bys taky nepohrdl. Za mě osobně pokud Omegu, tož jedině v šestiválu, dva hrnéčky navíc jsou prostě znát a k tomuhle autu tak nějak patří. Podobně jako podle některých (podle mne tedy vůbec) automat... Pokud by ti nevadil, tož docela dobře vypadá ta 3.2 v červený metalíze na Tipcars... Odkaz

[ Upraveno Wednesday 13 November 2013 - 14:52:26 ]

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Martas
Wednesday 13 November 2013 - 15:01:10 Citovat
Host
Colommbo napsal ...

Pokud by ti nevadil, tož docela dobře vypadá ta 3.2 v červený metalíze na Tipcars... Odkaz


Tak to snad radeji zajet do ty Ostravy nez na Libenskej ostrov !!(a)
Colommbo
Wednesday 13 November 2013 - 15:54:07 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Já ti naprosto rozumím... !!(a) Jenže to už je pak skoro na filosofickou debatu o naději, zda člověk má v českomoravským bazáru vůbec šanci sehnat slušnou (nejen) Omču...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Manny
Wednesday 13 November 2013 - 17:01:36 Citovat
Host
No já si myslim, že rozumnější aspoň o trošku bude se porozhlédnout v Germanii. Nevíte tam o nějakých aucích, aukčním webu?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1542 sec,0.1219 z toho dotazů.