• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kolísají otáčky a kucká
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MaTT
Saturday 26 January 2013 - 18:45:46 Citovat
Host
Dobrý den , před nedávnem mi vyblikla chyba motoru a nekdy sviti chvilku a nekdy ne a nekdy blika atd a od te doby se to porad nejak kazí.koupil jsem novou LSondu a porad nic novy stredovy a koncovy dil vyfuku ale porad to dela bordel nevim si uz rady jestli do toho vrazet prachy ale je mozne ze je to katalizatorem? kdyz nastartuju tak to treba ma 1200 otacek a zacne to kolisat ,ale nekdy to drzi zase na 900 a pohoda a pak kdyz jedu a podradim a dobrzduju motorem , tak to divne cuka . to same kdyz stojim na krizovatce tak kolisaji otacky a kdyz lehce polechtam plyn tak se to zakucka a pak se to rozjede .nevim vubec cim to muze byt ale z me to pekne stve jak to kucka . vykon to ani neztratilo ale blizi se technicka tak to chci mit v cajku.poradte prosim nekdo co s tim .nebo co by to tak mohlo byt. mozna je to od te doby co jsem jel a dosel mi benzin a kuckalo to z nedostatku paliva a pak kdyz jsme dolil benzin a nechytlo to a vybil jsme baterku tak jsem to roztlacil z kopce a dojel domu tak od te doby se to zacalo objevovat pak mi rupl vyfuk tak jsem ho nahradil a uz jsem se toho nezbavil :/ tak me napadl katalizator ale nevim jestli ten ovlivni volnobezne otacky nebo kolisavost volnobehu a kuckani.. nebo ano? jsem toho jelen (((
Colommbo
Saturday 26 January 2013 - 19:10:32 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Nemohl při roztláčení z kopce přeskočit o zoubek řemen dole na klice...? Na jaký kvalt se auto roztláčelo, 2 nebo 3...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Host
Saturday 26 January 2013 - 20:29:23 Citovat
Host
na 2ku myslím . a to je velký problém? asi by to chtělo napichnout na PC :/

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1609 sec,0.1182 z toho dotazů.