• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spojka
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
martin
Tuesday 17 January 2012 - 13:21:29 Citovat
Host
Zdravim,nejsem žádnej automekányk takže vim uplnej bobek,mám astru kombo r.v.98,včera se rozhodla spojka že zemře,byl sem na to před měsícem upozorňen že se to může stát ale potřeboval sem makat.jediná klika že sem dojel téměř domu.a teď,v servisu do kterýho jezdim mi řekl pantáta 15 i s prací.je to reál nebo se mám zeptat jinde?díky..
wisastar
Tuesday 17 January 2012 - 13:36:34 Citovat
Host
martin napsal ...

Zdravim,nejsem žádnej automekányk takže vim uplnej bobek,mám astru kombo r.v.98,včera se rozhodla spojka že zemře,byl sem na to před měsícem upozorňen že se to může stát ale potřeboval sem makat.jediná klika že sem dojel téměř domu.a teď,v servisu do kterýho jezdim mi řekl pantáta 15 i s prací.je to reál nebo se mám zeptat jinde?díky..


nevim jakej mas motor ale napr na 1.6 16V stoji spojka od valea 5 tis... takze pantatovi jde 10 tis na kaficko
wisastar
Tuesday 17 January 2012 - 13:37:34 Citovat
Host
a nepises jestli F nebo G. V tom roce se to lamalo
martin
Tuesday 17 January 2012 - 13:49:47 Citovat
Host
Je to 1.7TD,a jestli F nebo G to už ti říct neumim,jsem malíř:-D
wisastar
Tuesday 17 January 2012 - 16:28:32 Citovat
Host
stejna cena
Martas
Tuesday 17 January 2012 - 16:37:44 Citovat
Host
F ma display ve strednim sloupku hned nad radiem, G ho ma uplne nahore v kaplicce.

Vymena spojky u dyzlu znamena sundat ram a vyndat prevodovku, takze urcite nekolik hodin prace takze zalezi na hodinovy sazbe, pokud si bere vic jak 500, tak za praci to muze bejt i treba 5000 + sada takze 10 000 neni az tak prehnana cena, zalezi od toho co vsechno bude delat, menit.
wisastar
Tuesday 17 January 2012 - 22:27:08 Citovat
Host
Martas napsal ...

F ma display ve strednim sloupku hned nad radiem, G ho ma uplne nahore v kaplicce.

Vymena spojky u dyzlu znamena sundat ram a vyndat prevodovku, takze urcite nekolik hodin prace takze zalezi na hodinovy sazbe, pokud si bere vic jak 500, tak za praci to muze bejt i treba 5000 + sada takze 10 000 neni az tak prehnana cena, zalezi od toho co vsechno bude delat, menit.


on tam ma 15
Martas
Tuesday 17 January 2012 - 22:39:38 Citovat
Host
Ja vim, nevime co ma za auto a co by se pripadne menilo, F ma spojku jen mechanickou, G hydraulickou a pokud to ma najeto co ja vim 200 000 km vymenil bych to i s loziskem pripadne valcem a to uz za tech 15 000 klidne muze bejt.
wisastar
Tuesday 17 January 2012 - 22:47:32 Citovat
Host
tech 5 tis je sada lozisko, pritlacak, lamela.... nevim no, me se 15 zda proste moc na takovy auto....

menime spojky na tranzitech, mastrech, sprinterech a cena prace je nakejch 3 az 4 tis.. spojka teda stoji 40 i se setrvakem.
ondra
Wednesday 18 January 2012 - 02:13:58 Citovat
Host
Pokud je to F, tak materiál cca 5tis,- plus práce.
Pokud je to G, tak materiál cca 8tis,- a víc plus práce.
Mno a většina mechaniků si za výměnu spojky řekne v rozmezí 2 - 4tis,- takže 15tis,- se mi zdá už celkem dost, ale pokud má hydraulické ložisko, tak bych i těm 12tis,- za výměnu i s prací věřil, protože hydraulické ložisko je na tom asi tak to nejdražší. Ta cena 15tis,- by se mi zdála adekvátní třeba u B Vectry, ale díly na Astru jsou většinou přecijen trochu levnější.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1776 sec,0.1358 z toho dotazů.