• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 3,0 V6 AT pod-2°C nejde řadit:-(
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jiřik
Wednesday 21 December 2011 - 10:36:20 Citovat
Host
Zdravim všechny vyznavače jedinýho pohodlnýho opla v dějinách. K věci: Mám Omegu 3,0 V6 AT převodovka r.v. 2000 jedinná vada na kráse je, že když je venku pod cca pod-2°C nejde řadit, jen se ozýva zvuk relátka po zmáčknutí odjištovacího čudlítka (jde zmáčknout jen kouse, ne po jeho celé dráze) a páka je jak zabetonovaná. Motor nechám vrčet cca 15min na volnoběh krásně pak zařadim, jak kdyby se nic nědělo a v poho odjíždím. Převodovka necuká, všechny kvalty řadí. Je to normální nebo se mám připravit na smrt převodovky??

Jo mám najeto 155000km origo serviska z německa a sám jsem si ho přivez - km sedí 100%
JardaB
Wednesday 21 December 2011 - 10:39:33 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To bude problem toho klacku a jisteni, ne prevodovky - ten jistici bazmek odmontovat, zahodit a bude po problemu.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Jiřik
Wednesday 21 December 2011 - 10:48:13 Citovat
Host
OK. dík moc zkusim to. Sem myslel jestli to nemaj nějak el. podchycený, aby se trošku prohřál olej. Jinak do ted to šlapalo libově. Dám vědět, jak jsem dopad.
vrgadaa
Wednesday 21 December 2011 - 12:25:13 Citovat
Host
omyl, jediny pohodlny kocar v opel historii byl beckovy senator a ackova omega. Beckova totiz nabobnala a tak je uvnitr odost min mista, ale jinak vitej v kubu. Driv se rikalo, kdyz opel, tak omegu, kdyz omegu tak MV6:-)
watchi
Friday 23 December 2011 - 21:06:48 Citovat
Host
a ten bazmek je kde? a neuskodim tomu?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1384 sec,0.1107 z toho dotazů.