• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
čištění klimatizace
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rkloky
Wednesday 06 April 2005 - 14:23:36
Host
Ahojky,
chci si nechat vyčistit klimatizaci. Nevíte někdo, za kolik se to tak pohybuje. Snad se tu moc neopakuji, ale nic jsem v poradně nenaąel. Díky
pr»ka
Wednesday 06 April 2005 - 15:29:46
Host
Uľ to tu někde bylo ,asi 2 litry,nastříkají ti do auta nějakou sračku a pustí klimu s vnitřním okruhem a ono to vydezifikuje.Dělají to v autorizáku nebo speciální firmy na klimu.Dá se to i ručně ,sprey stojí 500kč.Za ty 2000 je to kvalitnějąí,záleľí kolik chceą investovat
MZ
Wednesday 06 April 2005 - 15:58:24
Host
Nejsem si uplne jisty, ale mam tuseni, ze u Staigera za to chteli 1500,-
Anonymní
Wednesday 06 April 2005 - 17:59:10
Host
Mám zkuąenost u Tempservisu,jsou myslím v kaľdém větąím městě, vyčiątění, doplnění média (8 jednotek) 1,500,-
rkloky
Thursday 07 April 2005 - 12:14:43
Host
Tak jsem se ąel včera zeptat do AUtoplusu, a chtějí za kompletní čiątění, i s vypuątěním kapalinya doplněním 1200,-
Brouček
Thursday 07 April 2005 - 12:53:39
Host
Hlavně si neplést pojem čiątení klimatizace.Jen pro informaci jsem teď volal do Autotepasu na Kladně, aby mně řekli co stojí vyčistění klimy.Začal mně vysvětlovat, ľe musí klimu vypustit, vyčistit a znova napustit.Kdyľ jsem mu řekl, ľe nechci novou náplň, ale pouze vyčistění(dezinfekci)výdechů,tak nevěděl, co po něm chci, a pořád tvrdil, ľe to dělaj pouze s vypustěním a s novou náplní.Tak jsem poděkoval.
pr»ka
Thursday 07 April 2005 - 13:19:49
Host
Broučku ty mi lezeą úplně do rány ,jako bych to chtěl říct.Rkloky, co vlastně chceą ,vyčistit klimu nebo vyčistit systém a naplnit ho.To jsou dvě různé věci.
rkloky
Thursday 07 April 2005 - 14:14:37
Host
mám to auto nově, kdyľ pustím klima, jde stoho smrad. má najeto 150KM, 96 r.v. a tak nevím jestli to tam bylo někdy dělaný. Moje je náchylná na angíny. Tak asi celou i s vypuątěním.
Co mi doporučujete
pr»ka
Thursday 07 April 2005 - 14:37:16
Host
Ty nemusíą nis vypouątět,to je v trubkách a pokud ti vąe funguje akorát smrdí ,kdyľ ji zapneą potřebujeą vydesinfikovat průduchy
klubo
Thursday 07 April 2005 - 17:04:53
Host
anebo vyměnit kabinovej filtr...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1581 sec,0.1291 z toho dotazů.